Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hard reset u HP 1930 + maly problem

hadic (16)|2.3.2007 17:16
mam jeden dost na h**** problem. nekdo mi ve skole zahesloval iPAQ a ja neznam heslo. furt sem tam daval hesla a furt to trvalo dyl a dyl od toho zatreseni jak je. (doufam ze vite co myslim) a tak se ptam, jestli neexistuje nakej programek co by se pres PC dostal do PDA abych zachranil data. potom chci udelat hard reset, ale nevim jak se to u tohoto typu dela a hlavne nevim jestli nevymaze i win. prosim poradte mi, uz sem zoufaly :oops: :mad: :((
Zdenek Malinsky (9781)|2.3.2007 17:43
Proto tam to heslo je, aby se ti nikdo nemohl v PDA hrabat. Poučení pro příště: zahesluj si sám a hlavně nenechávej PDA nikde volně ležet. Můžeš být rád, že ti ho nikdo neukradl. :(


Obejít by to nemělo jít, jinak by to bylo na prd. Zkus slíbit tomu "dobrákovi" nějakou odměnu, když ti to heslo prozradí.

Návod na HR najdeš v návodu k použití. Pokud ho nemáš nebo nemůžeš najít, podívej se na titulní stranu našeho webu, pravý sloupec, rubrika Začínáte? Čtěte!, kde jsou české návody. Po HR o Win nepřijdeš, pouze se PDA dostane do nastavení, jaké bylo, když opustilo továrnu.
hadic (16)|2.3.2007 17:47
a kdyz udelam hard reset tak se mi windows nevymaze?
Zdenek Malinsky (9781)|2.3.2007 17:58
viz doplnění mé předchozí zprávy
hadic (16)|2.3.2007 18:11
udal sem hard reset a ted scitam skody (fotky, referaty, rozehrany transport tycoon, MP3, slovnik,...) a k cemu sem dosel? ze muj transport ma nevycislitelnou hodnotu a ten "dobrak" ma smartphone, tak si ho asi taky na chvili pucim :evil:
Zdenek Malinsky (9781)|2.3.2007 18:50
Ještě mě napadlo: ty pravidelně nezálohuješ? Pokud ano, tak snad takové škody nebudou, ne?