Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hudba přes bluetooth

Reddy (166)|2.3.2007 15:10
Dobrý den přeji všem,
předem uvádím, že vyhledávání jsem použil, google jsem taky zkoušel.

Jak to mám udělat na aceru N30 (typ asi není důležitý), aby, když pda a např. počítač spojím přes bluetooth, mi hrály zvuky z pda na bednách od počítače? Vždy se mi jen provede spojení na audiogateway, ale nic neslyším.
mypal (9)|6.5.2007 11:08
TUto funkci jsem zprovoznil, mám PDA Asus A632 a notebook Acer, k tomu USB klíč BLuetooth od GigaByte. Ten klíč má vlastní soft s ovladačema a v něm se nastavují jednotlivé služby, třeba právě Audio Gateway. V tomto nastavení služby mám volbu na jaké zvukovce se to má přehrávat. Pozor, nefunguje to s ovladačem Microsoft ve windows, ten tuto službu snad ani nemá, nebo mi to s ním prostě nefungovalo. S orig softem pro Bluetooth USB to šlo hned napoprvé. Jinak ten SW se jmenoval BLueSoil, možná bude fungovat i pro jiné USB Bluetooth
lcdc (43)|6.5.2007 12:18
Ja pozivam BT MSI a tiez BlueSoleil, ale s acerom n311 mi pri discovery services neponukne moznost A/V services. Pritom, ked dam preskumat services v aceri, tak tam najde A2DP SNK Service na PC. Ale spojit to uz neviem... Skusal to niekto s acerom n311? Samozrejme som v bluesoleil nastavil zvukovku...

Diky
zdenpok (207)|6.5.2007 17:13
Můžu se zeptat, jaký má význam pouštět zvuky z PDA na počítači? Chápal bych spíš obrácený postup.