Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-ten s 3G - konečně!

Zdenek Malinsky (9781)|2.3.2007 14:22
Na veletrhu CEBIT, který se bude konat v třetím březnovém týdnu (15.-21.) v německém Hannoveru, představí společnost E-Ten své nové komunikátory, které budou mít konečně podporu pro fungování v sítích 3 G. Dle několika krátkých informací na internetu by mělo jít pravděpodobně o 3 modely, které mají mít toto osazení (výbavu): OS WM 6 Professional , GSM, 3G (UMTS i HSDPA), Wi-Fi, GPS, 128 MB ROM, 400MHz Samsung procesor a dle jednoho zdroje dokonce i VGA displej.

Nepochopil jsem zcela přesně, zda budou 3 úplně nové modely nebo zda do počtu 3 byly započítány i stávající X500 a M700.
Tomáš Kubec (749)|2.3.2007 15:17
Na CeBitu 2007 by měli bejt tři přístroje, ale včetně x500 a m700. Další budou představeny nejspíš až začátkem druhého pololetí (myslím že až ty by měli mít VGA).
Yankee.106 (231)|3.3.2007 09:00
K čemu je vlastně to 3G? Když pokrytí je "jen" ve velkých městech, resp. já osobně jsem jej zažil jen v Praze .... K čemu to tedy je???
Miloš Strouhal (3997)|3.3.2007 09:59
Treba k tomu, abychom jej my ve "velkych mestech" mohli 24 hodin denne vyuzivat.. ;) Diky HTC Universalovi, jez 3G podporuje, jsem jiz od prvniho dne spusteni siti treti generace non-stop online vcelku pouzitelnou rychlosti kamkoliv se po Praze hnu.. :yes: Samozrejme, ze by bodlo mit pokryte cele Cechy, ovsem co nadelame, kdyz se do toho O2 kvuli nizke navratnosti nechce.. Ovsem po techto zkusenostech bych si zarizeni bez podpory 3G jiz nikdy neporidil, jelikoz slusna rychlost pripojeni je pro mne jednou z priorit.