Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s Activesync 4.x nelze nic instalovat

Camell_ce4you (1)|2.3.2007 12:16
Dobry den.
Prosel jsem si forum a vyzkousel ruzne popsane metody a nic nepomohlo.
Mam problem s Activesync.(Nekolikrate jsem jej instaloval a zase odinstaloval porad se to chova stejne).Pokud je na PC i na PDA (ASUS mypal) vymazan partnership a provedu pripojeni pres USB kabel vse se zda ze funguje.Activesync se propoji. Ovsem nelze nic instalovat, resp. kdyz dam instalaci jakeho koliv programu, napise mi ze, nelze zapsat nebo najit adresar na PDA a instalace se ukonci, pritom na PDA se vytvori pokazde instalacni soubor dane aplikace s nulovou velikosti.Pokud PDA odpojim a zase jej pripojim jiz se s activesync nedomluvi, zkonci to na starem znamem "Načítání nastavení" ktere zustane viset.Pritom kdyz zkusim pres pruzkumnika se na zarizeni dostat, normalne se na nej dostanu a muzu vytvaret adresare, instalovat vsak opet ne.(Firewall mam vypnuty).Zkousel jsem soft reset a odinstalovat a zase nainstalovat ruzne verze acitvesync, nic nepomohlo.Pokud znova zrusim partnership na PC i PDA zase se pripoji ale nezle instalovat opet.Pritom na jinem pocitaci vse probehne korktne.Konfigurace problemoveho PC XPsp2,Office2003,Symantec antivirus.Jeste jsou tam pripojena pres USB jina zarizeni (ctecka karte,kabel k mobilu,tiskarna).Dik za jakekoliv podnety. K
ladarozan_ce4you (81)|20.3.2007 21:26
zkusil bych jinou verzi ActiveSync.