Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkušenosti s barbone.cz

honza.koci_ce4you (4)|1.3.2007 16:16
Mám zájem o ASUSe P525 a nejvýhodnější cena se mi jeví v tomto obchodě, mám ale obavy o vyřizování reklamací atd... Máte s tímto shopem nějaké zkušenosti (hlavně co se týče jednání a zmíněných reklamací)??
Zdenek Malinsky (9781)|1.3.2007 16:44
U neznámých a méně známých e-shopů je to vždacky sázka do loterie. Musíš si vybrat, zda chceš nízkou cenu a možné problémy s reklamacemi, nejspíše půjde o tzv.šedý dovoz, takže bude asi bez lokalizace (takže za její nákup se ceny srovnají) nebo u zavedených a osvědčených obchodníků, kteří sice jsou o pár korun dražší, ale zase je jistota, že v případě problémů s PDA nebudou dělat problémy.
Třeba se v tomto případě pletu, ale s ohledem k tomu, že dneska má e-shop kdejaký jouda, tak bych asi volil u takového složitého zařízení raději jistotu dobrého spotř.servisu i klidně za vyšší cenu. U Dellů jsem si také připlatil za Compelte Care a podobnou jistotu mám i u AH. :yes:
xtonda (811)|1.3.2007 17:08
Vzhledem k tomu, že provozovatel e-shopu barbone.cz, firma T.S. Bohemia má obrat přes miliardu ročně, asi bych je neoznačil termínem "kdejaký jouda". To samozřejmě neříká nic o spolehlivosti, šedivky bych ale u nich nečekal. A Asusy se stejně reklamují u SILu.
honza.koci_ce4you (4)|1.3.2007 17:14
Díky za reakce, ale jak se teď koukám na to jejich fórum, tak to vypadá, že odpovídají jen na dotazy které se jim líbí, takže komunikace s nimi asi moc slavná nebude. Už to házím do košíku na sunnysoftu, ten bude přece jen spolehlivější volba a těch pár stovek za jistotu mě rozhodně nezabije.
Wuffi (1599)|1.3.2007 19:01
No to jsi si tedy polepsil... ;)
windmaster (307)|1.3.2007 19:47
Firmu Barbone znám z jejich kamenného obchodu v Praze, prodejci a prostředí na mě udělali velmi dobrý dojem, ten zkazilo jen to, že mi neprodali obyčejnou CF kartu bez toho, abych se nezaregistroval. Na druhou stranu jsem ocenil možnost si u nich po netu z pohodlí domova sestavit notebook podle svých představ. Žádní joudové se nekonali.
atomion (1159)|1.3.2007 19:54
Také na mě podle obchodu i decentní reklamy působí dobrým dojmem. Já bych se určitě nebál u nich nakupovat! ;) IMHO!