Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO 701 sw.65-KA a autorádio Pioneer DEH-P55BT

Martin.sat (8)|1.3.2007 12:48
Ahoj všichni měním auto a rád bych autorádio Pioneer DEH-P55BT je to s Bluetoot technologii zajímalo by mě jestli to již někdo nemá v autě odskoušené s MIO701
Ofiko sw.65-ka Mockrát děkuji za každé info
Martin
Medved009 (10)|1.3.2007 19:32
Čau, mám sice P75BT, ale asi to bude stejný. Zkus radši zjistit jak funguje SONY, protože Mio si s Pioneerem za prvé moc nerozumí a za druhé to rádio je samo o sobě docela zvláštní. Používám ještě i N6230i a s ní to není o nic lepší.
Největší problém je v tom, že rádio neumí načíst věci přímo z telefonu, takže se musí všechny kontakty nakopírovat přímo do rádia (max.300). Po trošku bezradném tápání se mi to nakonec podařilo a pak jsem ale myslel, že bude po mně, když jsem zjistil, že i když to číslo uložené je, tak když mi volá, tak rádio nezobrazí jméno. Aby se zobrazovalo tak musí být uloženo v nepochopitelném formátu "420......". Myslím tím bez "00" nebo "+" na začátku. Když ho tak třeba uložíš, tak se samozřejmě nikam nedovoláš. Rádio je sice supr, i ta HF se v podstatě používat dá, ale problémy o kterých jsem psal, tam přece jenom jsou. Jo a teď jsem si vzpomněl, že automatický spojování taky nefunguje. Když na rádiu vyhledáváš telefon, tak ho to vlastně ani nenajde. Musíš najít telefonem rádio a pak se pokaždé připojit ručně.