Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

špatné počeštění v Qteku 8310

Chrono Leggionaire (187)|1.3.2007 11:46
Určitě jsou v Qteku místa, která jsou již od prodeje špatně počeštěná, ale nikde to není tak výrazné, jako tady :



proto se ptám, nevíte jaký soubor, předpokládám, že ve formátu *xml mám ve složce Windows najít a upravit?


domnívám se, že "Výchoyí obrayovku" :) , si upravila po koupi většina :D
ipf (2136)|1.3.2007 19:28
Kolikrát denně HRkáš Qteka, že tě tohle trápí? ;)
Chrono Leggionaire (187)|1.3.2007 19:37
když to půjde upravit nějak jednoduše, tak proč to neudělat , přece jen..když počeštění, tak pro všechny..teda pro všechno, že :)) ...jinak to samozřejmě životně důležité není :)
ipf (2136)|1.3.2007 20:06
Myslím, že to půjde úplně stejně jako výchozí obrazovka, jen prostě musíš najít ten text (naštěstí jsem upgradoval na excalibur a tam už to klucí šíkmookí opravili :) ).
Chrono Leggionaire (187)|1.3.2007 20:18
já si právě všechny soubory *xml ze složky /Windows zkopíroval do PC, a nic takového jsem tam nenašel, tak nevím :sarcastic:
skype (41)|3.3.2007 21:44
No ja wim ze bych mel tenhle prispevek napsat do asus pocket pc ale kdyz uz to tady resite tak slo by me windowsu mobile 2003 stejne jako upravit tu cestinu udelat si z anglicniny cestinu myslim teda tak ze se prepisou ty soubory! Slo by to?
8310 (98)|25.3.2007 12:07
text "Výchoyí obrayovka" se dá upravit souborem rootgsm.cpl.xml ve složce \Windows\ .
Nejlépe si tento soubor vyhledat v Total Commanderu na Qteku a pak v něm dát Soubor - Editor tam opravit chyby a uložit a zavřít. Funguje to:yes:
Saman_ce4you (1451)|25.3.2007 13:39
Velka vetsina lokalizacnich textu je v binarkach (MUI soubory), jenz se automaticky nahravaji pro dany program pro spusteni, dle nastaveneho jazyka. To je vyhoda smartphonu, ze v jedny ROM je vice jazkyku a lze to prepinat. Kupr. Pocket PC maji ROM jen s jednim jazkykem, lokalizace je resena externim komercnim softem nebo nelegalnim nahranim ROM s jinou jazykovou verzi.
Kdyz to nekdo chce opravit, tak pokud dany soubor neni XIP, tak ho lze vykopirovat ven, v resource editoru opravit, podepsat a nahrat zpet.
V tomto pripade se jedna o soubor ClearStorage.exe.0405.MUI, ktery vykopirovat jde.
Chrono Leggionaire (187)|25.3.2007 14:51
díky, ten soubor jsem našel, stáhnu nějaký resource editor a snad to půjde..

to 8310, díky za návod, ale tohle dělám po MR úplně nejdřív:)) uvedl jsem to tam do prvního příspěvku, jako jen příklad
Chrono Leggionaire (187)|25.3.2007 16:46
tak jsem si stáhl Restorator 2007, upravil jsem to, výsledný soubor jsem nahrál, tzn. přepsal jsem ten původní ve složce windows, udělal jsem restart a mám to v angličtině:)) asi se vloudila chybka
Saman_ce4you (1451)|25.3.2007 21:16
Vysledek uprav je nejakym zpusobem nevalidni. Nektery resource editory to znevalidni po uprave. Navic, jak jsem psal, aby se to nahralo, tak ten soubor musi byt podepsany
Chrono Leggionaire (187)|25.3.2007 22:27
ještě jsem zkoušel XN Resource editor a tam mi to hážu nějakou chybu:? nemohl bys mi prosím ten upravený soubor jsem hodit?