Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotaz - registry po soft resetu

e.kocourek (43)|1.3.2007 07:16
Mám problém - chci mít v registry uložené jisté údaje (konkrétně nastavení asociací na určité typy souborů).
Vložím do registry ty údaje, lhostejno zda "ručně" nebo programem z registrového scriptu. Přesvědčím se, že požadované údaje v registry opravdu jsou. Jsou tam.
Když pak provedu soft reset (na HP HX2190 s WinMob 5 je reset naprostá nutnost, provádím ho cca 100x denně), některé dříve vložené údaje z registry zmizí, některé tam zůstanou.
Existuje pro to (co zůstane a co zmizí) nějaká zákonitost, nějaké pravidlo? Mně se zdá, že třeba zmizí odkaz na neexistující program. Ale vůbec nechápu, co se děje s odkazy na ikony.

Miluju tyhle mikrošrotí pokusy vybavit operační systém "umělou inteligencí" ...
Bobanovicz (511)|2.3.2007 00:28
Nepíšeš jak daleko je od zápisu do registru k SR...pokud to provedeš moc brzo (5-10 min?) tak se údaje z registru ztrácí.
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2007 00:51
Proc cekat dlouhe minuty? Staci zarizeni na par vterin vypnout a opetovne zapnout a pak uz muzete hned restartovat.
pitrs182 (6)|21.1.2008 20:29
Já mám stejný problém, některé hodnoty registru se mi vždy po softresetu změní na původní, jde např.o kontakty SIM. A je jedno, po jaké době reset provedu.