Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nastavení AC 4.5

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Nejde mi nastavit proirita Varia nebo compu při synchonizaci v AC 4.5. Mám ve Variu kontaky v nepořádku, v Outlooku 2003 jsem si je vyčistil, ale nevím jak je natáhnout do Varia. Mazat ve Variu položku po položce se mi vůbec nechce. ?????
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hardresetni Vario, to je cesta k vycisteni nejrychlejsi (a nejen od kontaktu).
    V AS zrus vsechna partnerstvi, po pripojeni vycisteneho Varia vytvor nove a kontakty budou k tve spokojenosti. Zpatky do Varia pak nainstaluj jen to, co doopravdy pouzivas a s cim jsi predtim nemel problemy a uvidis, jak budes s cihlickou opet velmi spokojen....

P.S. Uvedeny postup je In My Humble Opinion ve sve podstate nejcistsi a ve svem dusledku mnohdy nejrychlejsi zpusob, jak odstranovat problemy s cihlou, ruzne patchovani, ktere odstranuje jednu chybku, casto vytvari chybky jine, mnohdy mnohem vice obtezujici a obtizneji odstranitelne....
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. nastavení.. HTC II
    Od petrgr v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 10-05-2008, 00:06
  2. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 18:47
  3. Nastavení GPS
    Od Zeroboy v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-08-2007, 10:55