Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Budík s možností namapování DISMISS a SNOOZE na hardwarová tlačítka

neooo666 (243)|28.2.2007 13:15
Nemáte někdo tip na budík, který umožňuje jeho vypnutí a SNOOZE funkci pomocí hardwarového tlačítka? Tedy tak, aby to šlo po ránu ovládat i poslepu bez nutnosti zaostřovat dialog na screenu?
oltcit (1098)|28.2.2007 14:56
Pocketalarm www.pocketalarm.iit-bsuir.com veeelmo dobrý :cool:
neooo666 (243)|28.2.2007 16:15
Tak ten je fakt luxusni, diky za tip!
neooo666 (243)|1.3.2007 09:07
Tak jsem si s tím včera docela vyhrál, ale nepřišel jsem na to, jakým způsobem se dají využít položky"Students week" / "Works days" ? Resp. napadá mě asi, že jsou tam předdefinovány dny v týdnu tak, aby se rovnou vybraly, co je míněno studentskými týdny mě už ale nenapadá. Každopádně pokud tedy zvolím "Works days" tak bych očekával, že se ve "Week days" automaticky označí právě předdefinované dny, tyto ale namísto toho zašednou a není možné je pak zvolit už vůbec dokud se zase nevybere "Students week". Manuál jsem k tomu nenašel a na ruském fóru si nepokecám, poradíte mi někdo jak se to dá využít příp. jestli se to na Vašem zařízení chová stejně?
oltcit (1098)|1.3.2007 11:36
Tiež ho mám krátko,ale podla mna je tam chyba v nazve Works days,malo by byt Works week .Tá prídavna volba slúži podľa mňa na voľbu v rozličných týždňoch,napr. párné,nepárné,prvé dva týžne a pod.Lebo ked som si to nasimuloval a potom pozrel na Today v zoradení podľa času udalostí,tak ten čobol časovo síce skôr,ale týždnovo neskôr,tak bol vo výpise na duhom mieste.A tá voľba,čo ukazuješ ako zošednutú je aktívna iba pri voľbe Week days,a nie pri Date/Month,kde si môžeš nastaviť presný deň v týždni,prihodnotách 0-0 je termín trvalý.Takto som to pochopil ja,ale pozerám,že ty tú prídavnú voľbu máš 4 a 7 položkovú,kdežto ja 4-4 položkovú.To "inteligentné odstavovanie budíka si našiel? To ma zložilo :-) A hlavne bezpečne prebudí zariadenie,prehrá aj mp3,len škoda že nie midi súbory,i ked aj to by sa asi dalo zvoliť s tou pridanou funkciou k budíku(execute file) Zdar.
00201865_Screen003_bDf2.jpg
sinco_ce4you (229)|1.3.2007 11:57
Asi to sem nepatri ale: Ten Budik jsem dal do sve N30. Instalace probehla korektne. Od toho okamziku jsem provedl tolik soft restartu ze se ani nedopocitam. A k tomu zacal blbnout AktiveSync. Reset. Nabeh systemu.Vypnuti a opet. zapnuti. Tuhac. Reset.Vse nabehne jak ma.Po vhvilce klidu tuhac. Reset. Sytem OK. AktiveSync pip a nic. Nove parterstvi. OK. Vypnuti a zapnuti N30. Zda se ze jede. AktiveSync pip a nic. A tak nejak dokola. Tak jsem ho oninstaloval.A je klid.A to opravdu. Kdyz je to sem tam reset tak to beru.Ale od okamziku nainstalovani tolik soft resetu, to asi nebude samo sebou. Aplikace sla spustit i alarm jsem zkusil. A slo to. Tak nevim
neooo666 (243)|1.3.2007 12:57
Aha, tak to me nenapadlo, ale pokud se to takto chová tak to asi bude ono, vecer to vyzkousim. Musim zaklepat, ale prozatim se nekonalo ani vytuhavani ani soft resety a zda se, ze to funguje korektně. Jinak k takhle modifikovatelne aplikaci by se mel povinne dodavat manual nebo aspon help :) Ten screenshot jsem asi udelal spatne, ty polozky dnu v tydnu zasednou i kdyz je vybrano "Week days" prave, a podle toho jak se to chova (viz novy screenshot) si porad marne lamu hlavu co autor tim "Students weeks" / "Works days" ve skutecnosti zamyslel :) Jinak ta pridavna volba 4-7 vs 4-4 vzesla z meho experimentovani a da se nastavit v zalozce Misc. To inteligentni vypinani budika je na me po ranu prilis vysoka matematika, proto jsem chtel neco co se da zabit HW tlacitkem, takze to asi nevyuziju, ale jinak je to fakt bomba, jeste mohli dat "Super mathematical scientist" se zadanim diferencialni rovnice treba, to uz by vzbudilo pomerne spolehlive :D Btw. ta funkce nahodneho prehravani skladby z adresare se dosahne tim, ze se cesta k "Audio File" nenavede na konkretni .mp3 soubor ale primo na tu slozku?
sinco_ce4you (229)|1.3.2007 17:09
[QUOTE="sinco"]Asi to sem nepatri ale: Ten Budik jsem dal do sve N30. Instalace probehla korektne. Od toho okamziku jsem provedl tolik soft restartu ze se ani nedopocitam. A k tomu zacal blbnout AktiveSync. Reset. Nabeh systemu.Vypnuti a opet. zapnuti. Tuhac. Reset.Vse nabehne jak ma.Po vhvilce klidu tuhac. Reset. Sytem OK. AktiveSync pip a nic. Nove parterstvi. OK. Vypnuti a zapnuti N30. Zda se ze jede. AktiveSync pip a nic. A tak nejak dokola. Tak jsem ho oninstaloval.A je klid.A to opravdu. Kdyz je to sem tam reset tak to beru.Ale od okamziku nainstalovani tolik soft resetu, to asi nebude samo sebou. Aplikace sla spustit i alarm jsem zkusil. A slo to. Tak nevim[/QUOTE]

Tak me to nedalo a zkusil jsem to znova. Ale instaloval jsem to do PDA. NE na kartu. A zda se ze je vse v pohode. Zatim nic netuhne. Takze asi to patri na kartu.
PS:kez by byla cestina.
neooo666 (243)|1.3.2007 17:51
No on pred tim varuje i samotny vyvojar na svych strankach
INSTALLATION OF THIS SOFTWARE ON A STORAGE CARD IS STRONGLY UNRECOMMENDED.

A uz i tady nekdo psal ze mu nefunguje spravne Today plugin pri instalaci na kartu, takze jedine do PDA.
Lobo_ce4you (514)|3.3.2007 17:22
Tak jsem experimentoval a zjistil toto:
Students week je skutečně možnost vybrání týdne pro alarm. Např. si nastavím cyclus se 4 týdny a chci aby mi alarm fungoval jen v 1 a 3 týden v po,st a pá. Tak si v editaci alarmu nastavím po,st a pá a ve volbě Students week zatrhnu 1 a 3 týden a 2 a 4 nechám volnej.
A volba Works day zase umožňuje zvolit si svů pracovní cyklus v rámci až šesti dnů. Např. chodím do práce stylem 3 dny pracuji a 3 dny jsem doma, nezávisle na víkendech. Tak si v nastavení programu (Misc.) zvolím 6-denní Works day (samozřejmě je důležité zvolit správně Current day) a v editaci alarmu zatrhnu aspoň jeden den (je jedno jestli zatrhnu jeden den nebo všechny-na zvonění to nemá vliv-aspoň co jsem zatím zjistil), ale hlavně zvolím Works day a v něm zatrhnu 1,2 a 3 a volby 4,5 a 6 nechám prázdné. Pak už mi budík bude vyzvánět 3 dny a pak 3 dny bude z ticha. Sice neznám moc možností, kdy by se to dalo v praxi využít. Jeden kamoš chodí stylem 5 dní práce a 5 dní doma, což tady nastavit nejde, protože to umožňuje nastavit maximálně 6-denní pracovní cyklus. I když vlastně u nás ve fabrice chodí na nepretržitý provoz stylem denní-noční-denní-noční. Takže jeden cyklus denní-noční trvá 4 dny. Tím pádem stávám každé 4 ráno a když si nastavím v Misc. pracovní cyklus 4 dny a v alarmu zatrhnu ve Works day 1 a volby 2,3 a 4 nechám prázdné, tak to funguje! No vida. Během psaní jsem to zas pochopil trošku víc.
neooo666 (243)|5.3.2007 09:18
Počeštění pro zájemce, stačí nasypat do \\\WinCE Device\Program Files\PocketAlarm\ a zvolit v záložce Languages
Lobo_ce4you (514)|5.3.2007 15:05
Díky za češtinu :yes:
neooo666 (243)|5.3.2007 15:53
Rádo se stalo, jinak nemám defaultně v Today pluginu povoleno zobrazení záhlaví, takže mi nadvakrát uniklo, že ten překlad úplně rozhodí formátování na Today pokud se záhlaví povolí. Opraveno ve finální přiložené verzi, přičemž zároveň žádám moderátora o odmazání obou předchozích verzí z předchozího příspěvku.

Jinak při testování jsem našel ještě jednu drobnou bolístku - a sice při použití czech.lng si to neporadí s přehráním časového znamení (které je přiřazeno k jazykové mutaci english), protože jej hledá ve složce, která pro češtinu neexistuje. Takže trochu krkolomná možnost jak to obejít je
- smazat nebo přejmenovat na cokoliv jiného soubor \\\WinCE Device\Program Files\PocketAlarm\english.lng
- soubor czech.lng prejmenovat na english.lng
- v nastavení jazyka zvolit english
To by se mělo ve výsledku projevit českou lokalizací aplikace a zachováním hlášení časového znamení v angličtině
Lutri_ce4you (143)|10.3.2007 13:34
Předem chci též poděkovat za češtinu, je super!!! Dnes jsem se pokusil ze srandy pár hlášek hlášení času předabovat a pokud se zachová stejný název MP3, tak to funguje. Už jste si s tím taky někdo hrál??? Já mam špatný mikrofón, tak že je to jen takové pro zasmání, ale kdyby si náhodou někdo s tím dal práci... jsem jistě jeden ze zájemců ;)
Conrad (36)|22.3.2007 15:20
Díky za češtinu chodí to nastavil to i takový amatér jako já myslím že mi brzo 2 budíky nebudou stačit je to perfekt Conrad
PS jestli autor chodí na Pražské srazy má u mě panáka