Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN - Nelze vytvořit playlist ve WMP

jumbo_ce4you (162)|28.2.2007 12:16
Mám problém s vytvořením playlistu hudby ve Windows Media Playeru. Když zvolím Update library, najde všechny podporované hudební soubory, tváří se, že je přidává, pak vyskočí hláška, že přidání souborů na playlist dopadlo dobře a že tlačítkem Done skončím. Na playlistu ale vůbec nic není, a WMP se tváří, že v interní paměti ani na kartě není jediný hudební soubor. Fungovalo to bez problémů, s ničím jsem si nikde nehrál ani jsem nic nového neinstaloval, nic jsem neodinstaloval, žádný jiný program problémy nedělá. Nevíte prosím někdo, co s tím? Můžu samozřejmě použít nějaký jiný přehrávač, ale úplná integrace WMP s telefonní částí TyTNa (v případě příchozího nebo odchozího hovoru se přehrávání PŘERUŠÍ, u ostatních přehrávačů se jen stáhne zvuk a přehrávání na pozadí pokračuje, to mě štve) mě nutí pokusit se tento problém vyřešit. Díky za každou radu!
cujos (36)|1.3.2007 08:34
Mel jsem obdobny problem.............u me bylo resenim format pam.. karty...... :))
jumbo_ce4you (162)|1.3.2007 14:48
Tak to jsi mě nepotěšil :? Doufal jsem, že to bude ta poslední možnost. Je ale pravda, že s dalším pokusem o vytvoření playlistu mi z karty ubyde cca 70 MB!!! volného místa. Nikde žádný nový soubor, prostoru míň. Jdu zálohovat a formátovat. Přesto díky!
matejcz (69)|1.3.2007 15:17
mám dotaz,trošku OT,ale souvisí s tématem.Jak mám teda odstanit například instalační caby?Nelze je jen obyčejně vymazat,jak tedy postupovat?
cujos (36)|1.3.2007 15:41
jo a zapomel jsem napsat, ze to bylo tim, ze na pam. karte byly nejake mp3 vadne......proste nesli ani nakopirovat do pc............. ;)
jumbo_ce4you (162)|1.3.2007 23:15
Taaakze, naformatovano, vse opet funguje.

2matejcz: *.cab jde normalne smazat, zadny extra soft ani postup na to nepotrebujes.