Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: P550 - problem so zapnutim po niekolkych dnoch (nutny reset)

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Kolega pouziva P550 niekolko mesiacov. Problem, ktory sa mu doteraz nepodarilo vyriesit (ani patchom od producenta): po vypnuti pristroja je problem ho po niekolkych (radovo 2-3dni) zapnut. Treba ho resetnut (pred vypnutim je aku plne nabity, po resete takmer vybity).
    Stava sa to dost casto. Servis v Sunnysofte nepozna riesenie (odpoved z 02/2007).

PS: Objavovali sa indicie, ze to moze robit mala polska lokalizacia od Sunnysoftu, ale odinstalovanie jej nic nevyriesilo.

Vdaka za konkretnu pomoc!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mel jsem stejny problem, po vypnuti automatickeho zamku je zatim vse v poradku.

Necituj předchozí příspěvek!!!

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Souhlasim s alx-em patch a automaticky zamek nejdou dohromady, jinak to jede jak ma

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Mám podobný problém, občas po úplném nabití a vypnutém stavu je po pár hodinách mio 550 úplně mrtvé a netuším, co s tím.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Měl jsem s mým Miem P550m stejný problém a už jsem na zahraničních forech zjistil v čem je příčina:
    Problém není ani tak v Miu jako v debilním ActiveSyncu od MS, který se rád samovolně po určité době spouští a "cucá" baterii (koukněte se občas do spuštěných programů a uvidíte ho tam i když jste ho sami nespouštěli ani nepřipojovali PDA k PC), může to způsobit i nemožnost PDA po určité době zapnout a nutnost restartu (baterie je po něm skoro vybitá i když před tím byla nabitá). Řešením je nastavením Exchange serveru na manuál, viz. např. zde:

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=19345

Od té doby co jsem to udělal mám od "vysávání baterie" a občasných vynucených softresetů pokoj..

P.S. patch od výrobce tentno problém neřeší (řeší něco trochu jiného, je to napsáno i v jeho popisu)

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

To FredMed: Strucna a jasna odpoved! Dakujem Ti velmi pekne. Vyskusame to!

Tiez som si na svojom Fujitsu-Siemens N560 vsimol, ze sa mi objavuje spusteny ActiveSync bez toho, aby som ho spustal. A aj na N560 si mi 2x stalo, ze som ho po niekolkych dnoch (a bol pred vypnutim nabity) nemohol zapnut - pomohlo vybranie baterky.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Funguje to!
    9 dni uplynulo od nastavenia ActiveSyncu a Mio P550 sa "nezavesil ani raz".
    Vdaka za radu.

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 06:54
  2. Problém se zapnutím XDA Orbit
    Od Hrebik_oldd v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-03-2008, 14:13
  3. Jak provest master reset u Mio P550
    Od jarmil_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3