Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P550 - problem so zapnutim po niekolkych dnoch (nutny reset)

stillo (49)|28.2.2007 10:53
Kolega pouziva P550 niekolko mesiacov. Problem, ktory sa mu doteraz nepodarilo vyriesit (ani patchom od producenta): po vypnuti pristroja je problem ho po niekolkych (radovo 2-3dni) zapnut. Treba ho resetnut (pred vypnutim je aku plne nabity, po resete takmer vybity).
Stava sa to dost casto. Servis v Sunnysofte nepozna riesenie (odpoved z 02/2007).

PS: Objavovali sa indicie, ze to moze robit mala polska lokalizacia od Sunnysoftu, ale odinstalovanie jej nic nevyriesilo.

Vdaka za konkretnu pomoc!
alx_ce4you (45)|5.3.2007 12:34
Mel jsem stejny problem, po vypnuti automatickeho zamku je zatim vse v poradku.

Necituj předchozí příspěvek!!!
Kaktus71 (10)|6.3.2007 17:41
Souhlasim s alx-em patch a automaticky zamek nejdou dohromady, jinak to jede jak ma
fialka_ce4you (6)|13.4.2007 08:39
Mám podobný problém, občas po úplném nabití a vypnutém stavu je po pár hodinách mio 550 úplně mrtvé a netuším, co s tím.
FredMed (36)|16.4.2007 01:21
Měl jsem s mým Miem P550m stejný problém a už jsem na zahraničních forech zjistil v čem je příčina:
Problém není ani tak v Miu jako v debilním ActiveSyncu od MS, který se rád samovolně po určité době spouští a "cucá" baterii (koukněte se občas do spuštěných programů a uvidíte ho tam i když jste ho sami nespouštěli ani nepřipojovali PDA k PC), může to způsobit i nemožnost PDA po určité době zapnout a nutnost restartu (baterie je po něm skoro vybitá i když před tím byla nabitá). Řešením je nastavením Exchange serveru na manuál, viz. např. zde:

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=19345

Od té doby co jsem to udělal mám od "vysávání baterie" a občasných vynucených softresetů pokoj..

P.S. patch od výrobce tentno problém neřeší (řeší něco trochu jiného, je to napsáno i v jeho popisu)
stillo (49)|16.4.2007 08:59
To FredMed: Strucna a jasna odpoved! Dakujem Ti velmi pekne. Vyskusame to!

Tiez som si na svojom Fujitsu-Siemens N560 vsimol, ze sa mi objavuje spusteny ActiveSync bez toho, aby som ho spustal. A aj na N560 si mi 2x stalo, ze som ho po niekolkych dnoch (a bol pred vypnutim nabity) nemohol zapnut - pomohlo vybranie baterky.
stillo (49)|25.4.2007 09:48
Funguje to!
9 dni uplynulo od nastavenia ActiveSyncu a Mio P550 sa "nezavesil ani raz".
Vdaka za radu.