Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jiná ROM při záruční opravě TyTN?

Ludek (15)|28.2.2007 10:04
Chystám se dát stroj do záruční opravny (kalibrace displaye) a chtěl bych, jestli by mi nedali nějakou novější verzi ROM. Máte někdo nějaké zkušenosti? Dají se nějak namotivovat ;) , abych nemusel čekat na opravu 3 týdny? Dík za info!
Miloš Strouhal (3997)|28.2.2007 11:06
Pokud nejaka novejsi ROM existuje tak ji tam davaji automaticky. Motivace (myslels uplatek?..) u nich nijak nefunguje, zakaznik nema k technikum vubec pristup jelikoz jedna jen s lidmi na prijmu a technici to opravi az se k tomu proste dostanou, drive ne.
Ludek (15)|28.2.2007 11:14
No s tou ROMkou je to fajn, ale ve 21. století čekat na opravu něčeho co tě stálo dost peněz a potřebuješ to prakticky nepřetržitě mi připadá jako hodně nezvládnutá práce! Kdyby aspoň půjčovali identickou náhradu. Takhle nutí člověka přemýšlet o opakovaném internetovém nákupu kurýrem, což mi vůči prodejcům přijde jako docela slušná čuňárna. Klidně bych si za "expres" připlatil i oficiálně, kdyby to šlo.
Miloš Strouhal (3997)|28.2.2007 11:17
Zákon mluví o 31 dnech a s tim nic neudelas, ani kdybys mel komunikator za 120 000,- CZK.. A tezko si bude nekdo drzet skladem 50 kusu vsech rozlicnych druhu techto komunikatoru a telefonu a PDA na to aby je zapujcoval vsem zakaznikum kteri budou v servisu sve zarizeni davat do opravy. To by ten servis nikdo pak nechtel delat, jelikoz by okamzite po otevreni zkrachoval. Priplatit si bohuzel v GSMobilu nejde, sam jsem to zkousel a nepochodil jsem.