Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Registry

Parek_ce4you (2)|27.2.2007 21:58
Zdravím mám menší problém a prosím vás skušené borce o pomoc.
Jsem novým vlastníkem Mpx 220 a chci si udlat nějaké úpravy v registrech třeba sem našel návod na to jak si zlepšit kvylitu basu u přehrávání hudby a podobné. Stáhnul sem si program regedit a s jeho pomocí jsem to chtěl provést ale když vejdu podle návodu do HKEY_LOCAL_MACHINE tak tam nemám žádnou složku s názvem Audio jak to uvádíte v návodu tak by mne zajímalo co stím??? Mohlo by to být tím že nemám odemknuté registry??? Nemohl by mi někdo poradit jak na to??
Díky moc za rady
Kavy (374)|28.2.2007 21:06
V jakém návodu se to uvádí ?
Zdenička_oldd (292)|1.3.2007 10:35
Nebyl to návod na úpravu registrů MPx200? Je možné, že MPx220 má lehce jiné registry.
Parek_ce4you (2)|1.3.2007 12:42
ne je to navod pro mpx 220, je to na mnoho stránkách třeba na smartmanii, na mobilnautu a na par dalsích.
Vůbec nevím co stím máte s tím někdo nějakou skušenost??
Zdenek Malinsky (9781)|1.3.2007 13:19
[QUOTE="Parek"]...je to na mnoho stránkách třeba na smrtmanii, na moblilnautu ....[/QUOTE]To je informace jako stehno :sarcastic: ala název diskuse: Dotaz a text: Nefunguje mi to. Je problém sem dát odkaz na ten návod?
A ještě k registrům. Pokud nevíš, co děláš, tak se na to raději vy.... A když už máš neukojitelnou touhu se v tom vrtat, tak si před tím udělěj zálohu, aby se v případě, že něco smažeš a nebudeš vědět co, šlo vrátit zpět.
Bobroněnko (9)|1.3.2007 14:20
MPx220 používá Win2003SE, onen návod je pro Win2003. nepomůže ti ani vytvoření toho klíče. takže si sežeň nějaký pořádný přehrávač a pošoupej s ekvalizérem.:yes:
Tomáš Kubec (749)|1.3.2007 14:56
Přesně tak, funguje to jen MPx200. Ale to se už probíralo mnohokrát právě na na smrtmanii a moblilnautu ;)