Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: Opera mini 3

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

chodi Vam nekomu na M700, X500? nemuzu ji rozbehnout. Slape mi jen ta nizkopametova verze, ale ta neumi sifrovanej prenos. Jakmile spustim verzi 3, tvari se mi ze je nainstalovana, skontroluje pripojeni napise ze je v poradku a tim to padne. jakmile zadam jakoukoliv adresu nic se nedeje.ops:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Mám úplně stejnou zkušenost.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

A jaký používáte MIDlet manager?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Já jsem zkoušel: Java MIDP 2.0 pro PocketPC

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Taky pouzivam IBM midp 2.0 verze mini 3.1 mi nejde ani spustit.. ( no k cemu pak ten tarif t-mobile surf and mail ..

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Je třeba z webu IBM

https://www14.software.ibm.com/webapp/iwm/web/reg/pick.do?source=weme&S_PKG=dl61_win&submit.x=43&sub mit.y=7&lang=en_US

stáhnout a použít WebSphere Everyplace Micro Environment. Existují 2 verze, obě mají instalační EXE soubor velikosti 41.2MB. Po instalaci na PC se v instalačním adresáři najdou soubory pro QVGA nebo VGA zařízení:

a/ CLDC 1.1/MIDP 2.0 for Windows Mobile 5.0/ARM pro QVGA
    weme-wm50-arm-midp20_6.1.1.20061110-161633.zip

b/ CLDC 1.1/MIDP 2.0 VGA (Hi-Res) for Windows Mobile 5.0/ARM pro VGA
    ibm-weme-wm50-arm-vga-midp20_6.1.1.20061110-161633.zip

Stažení je zdarma, akorát je třeba se zaregistrovat.

POZOR - tato verze nemá CAB, pouze se zkopírují zaZIPované soubory do příslušných adresářů. Návod jak na instalaci do PDA je v install.pdf.
    Pak Opera mini 3.1 přes web'n'walk (použij verzi Generic Advanced MIDP 2 - poslední verze je 3.1.7196) sviští jedna radost.

Dále doporučuji v Mini Operře změnit způsob připojení z výchozího Socket na HTTP. Přes Socket to sice jede o fous rychleji, ale rádo se to kouše a to tak, že PDA totálně vytuhne. Na vyúčtování, které jsem už dostal, se to nijak neprojevilo ==> web'n'walk je zdarma pro oba typy připojení. )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

uz to stahuji , dam vedet :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

a da se pak ovladat pres WM5 soft keys??? ja si IBM javu nahral, ale slo to ovladat jen pres tapani po obrazovce...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

to Skosturik: Dekuji za radu, vytahl jsi (snad) posledni trn memu priteli od E-tena z paty ) presne podle tveho postupu nainstalováno a Opera šlape jak divá včetně SSL do banky. Začínám být pokojený uživatel M700. Dokonce jsm se divil jak rychle startuje oproti starsim verzim. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

hm, tak sem tam nahral tu spatnou verzi, sem to ale hlova dubova...takze tohle je ta verze, ktera jede spravne (de ovladat WM5 keys), sorry...admini prosim kdyztak ten predchozi soubor smazte, diky...
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

kubisz: Sice budu trochu offtopic, ale zrovna vcera jsem tohle resil u Qteka 9000. V ext_romce, kterou sem pouzival byl soucasti intent Midlet Manager verze 10.1.bla.bla... A s tim mi take ovladani pres softwarove klavesy v Opere Mini 3.1 nefungovalo.

Dneska jsem do Qteka 9000 zkusil nahodit novejsi intent MM verze 11.1.7 (kterej je napriklad u Heralda), a tam mi ovladani pres soft key beha i s operou mini advanced jako z praku. Bohuzel tenhle MidletManager od Tao Group na Etenech nefunguje (zkousel sem na M700 a M600+), po spusteni se vubec nic nestane

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

zdálo se mi, že předchozí verze 2 a 3.0 byly OK, ale u OM 3.1 se mi stává, že mi to vynadá "Problém s připojením" (chyba 3.0.4) - zkrátka, nerozsvítí se mi to malé "Éčko" a nepřipojím se. Když ale předtím spustím např. QIP a připojím se, ikona zaplého GPRS naskočí, pak vypnu QIP a nahodim Operu mini 3.1 a najednou se připojím.. :?: Ale stejne se to spojení rychle přeruší a OM spadne.. IBM Java Midlet mám ( snad) správně nainstalován..

A trochu "mimo" - taky mě mrzí, že po odpojení aplikace, která "jede" přes GPRS mi tam to "E" zůstane viset, jako by byl přenos pořád aktivni ( nezmizí to ani po pár min. nečinnosti..). Když jsem měl nainstalovaný Phone alarm, tak to mizelo ( dalo se to tam nějak nastavit..). Nesetkali jste se někdo s tímto?

(může pls. admin smazat můj založený thread o stejném? Omlouvám se. Díky)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

to vypinani pripojeneho GPRS/EDGE se resilo pomoci upravy registru v COMM klici (nevim presne cestu) a jmenovalo se to nejak AutoGRPSoff...resi to taky tweak na upravu priority audia pro WM2003SE (fakci i na WM5, alspon na vario ano...)

GPRS tweak

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

>kubisz. Dík moc, zkusím se s tím nějak porvat.. :yes:
    update: Dík ještě jednou, vypíná to, je to bezva..!

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od skosturik
    Je třeba z webu IBM

https://www14.software.ibm.com/webapp/iwm/web/reg/pick.do?source=weme&S_PKG=dl61_win&submit.x=43&sub mit.y=7&lang=en_US

stáhnout a použít WebSphere Everyplace Micro Environment. Existují 2 verze, obě mají instalační EXE soubor velikosti 41.2MB. Po instalaci na PC se v instalačním adresáři najdou soubory pro QVGA nebo VGA zařízení:

a/ CLDC 1.1/MIDP 2.0 for Windows Mobile 5.0/ARM pro QVGA
    weme-wm50-arm-midp20_6.1.1.20061110-161633.zip

b/ CLDC 1.1/MIDP 2.0 VGA (Hi-Res) for Windows Mobile 5.0/ARM pro VGA
    ibm-weme-wm50-arm-vga-midp20_6.1.1.20061110-161633.zip

Stažení je zdarma, akorát je třeba se zaregistrovat.

POZOR - tato verze nemá CAB, pouze se zkopírují zaZIPované soubory do příslušných adresářů. Návod jak na instalaci do PDA je v install.pdf.
    Pak Opera mini 3.1 přes web'n'walk (použij verzi Generic Advanced MIDP 2 - poslední verze je 3.1.7196) sviští jedna radost.

Dále doporučuji v Mini Operře změnit způsob připojení z výchozího Socket na HTTP. Přes Socket to sice jede o fous rychleji, ale rádo se to kouše a to tak, že PDA totálně vytuhne. Na vyúčtování, které jsem už dostal, se to nijak neprojevilo ==> web'n'walk je zdarma pro oba typy připojení. )

Pěkně prosím, softík z IBM jsem stáhnul a nainstaloval do PC, dále jsem stáhl návod ale EN neumím prosím o návod polopatě.
    Chci si spustit webinwalk od Tmobile ale nějak nevím jak na to.

Děkuji.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Opera Mini 4.x
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 05-03-2009, 21:41
  2. Opera Mini 4.1
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 18-01-2009, 12:40