Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde sehnat původní češtinu?

MultiTricker (112)|26.2.2007 15:53
Zdravím všechny,

mám problém za naši firmu. Prodali jsme Mio A701 zákazíkovi, který měl značné problémy se stabilitou systému a vpravo nahoře těsně nad displejem měl prasklý plast - přesně to samé se mu stalo i u druhého Mia, proto jsme ho reklamovali (úspěšně).

Vrátilo se ovšem s anglickým systémem a v krabici je pouze CD "Bonus Application", které češtinu neobsahuje. Systém je tedy v základu v angličtině a čeština se po hard resetu nenainstaluje. Nemohl by mi někdo poradit, kde češtinu sehnat? Na sunnysoftu je samozřejmě pouze placená a na webu MIO jsem českou ROM nenašel. Nevím, kde původně byla uložená.

Případně bychom Mio museli opět reklamovat, protože zákazník na anglickém systému trvá.

Díky moc za každou pomoc
gnat (46)|26.2.2007 16:17
Prodali jste mu ho s lokalizací ? Pokud ano, tak má CD a klíč pravděpodobně stále doma. Jinak aktuální verzi lze stáhnout ze stránek Sunnysoftu a při reinstalaci použít aktivační klíč, který zasílá Sunnysoft při první aktivaci.
Kadl92 (0)|25.12.2007 17:04
Ahojte, mám stejný problém, ale tu češtinu jsem si vymázl sám, když jsem mazal nepotřebné programy. Nevíte, kde ji seženu ji a jak nainstalnu? Za odpovědi předem děkuji
Zdeno_ce4you (291)|26.12.2007 11:24
já si ten instalační CAB soubor zazálohoval, tak jestli někdo potřebuje, rád pošlu.
Předpokládám, že autorská práva nebudem porušovat, protože tato lokalizace je určena jen pro MIO A701 ( možná i pro 501 ale to nevim přesně ) a není vázána na konkrétní přístroj. Měl jsem ho v ROMce a žádné SN to po mě nechce.

Pokud se s licencí pletu, prosím zdejší a všudezdejší odborníky, ať to upřesní.
Děkuji