Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom ONE nemoznost prenest na jinou kartu :(

thcom_ce4you (0)|25.2.2007 23:44
Ahoj, snazim se muj tomtom one prenest na jinou kartu, na te moji je totiz chyba a mrzne mi to, vsude se pise ze staci kopie, ale me to nejde, pokud vlozim zkopirovaniu kartu ukaze se mi animace ze ji mam vyndat :( muzete prosim poradit, dekuji ...
kubisz (1054)|26.2.2007 19:41
tak ted nevim, jestli neco neporusim, ale...

pocitam ze verze bude navazana na ID one karty...je potreba si sehnat SW na zjisteni serioveho cisla karty a ID (nebo jak se to...) a tyto dva udaje pri kopirovani prenest i na druhou kartu...(mozna pomuze kopirovani 1:1 pomoci nejakeho (zalohovaciho) programu)...pokud ale mate na puvodni karte chybu, tak se stejne data pravdepodobne nezkopiruji 1:1 a program to pozna...pokud mate produkt normalne zakoupeny, vymeni Vam ho vyrobce na zaklade zarucnich podminek, nebo za nejaky poplatek, pokud je po zaruce...doporucuji obratit se na prodejce...
Džanek (194)|27.2.2007 08:14
Já mám TT GO 510 a bez problémů jsem si obsah původní 512MB karty přenesl na 2GB kartu. Vše funguje, takže tam ID karty nemá vliv.
kubisz (1054)|27.2.2007 11:03
tak to asi pravdepodobne bude tim, ze na karte je chyba, proto se i spatne zkopiruje...zkuste tedy zkopirovat 1:1 nejaky backup programem, ten by mel chybu najit a bud opravit, nebo napriklad lokalizovat poskozeny soubor...ten si pak muzete nechat zaslat podporou prodejce, nebo kartu reklamovat...
Maci (41)|20.3.2007 12:09
zkuste to nakopírovat pomocí zálohy v TomTom Home a pak jí obnovit. Mně to na větší kartu fungovalo bez problémů.