Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internetové rádio

yasmeene2 (794)|16.2.2004 20:52
Zdravím, neví někdo jak nastavit straming internetových rádií na větší než 16kbps? Takové hudební rádio při tomhle streamu zní jak z plechovky od párků. A další věc s tím spojená co udělat aby mi mediaplayer nepřestával hrát když zařízení vypnu. Díky
m.sachl (153)|17.2.2004 07:24
[QUOTE="yasmeene2"] A další věc s tím spojená co udělat aby mi mediaplayer nepřestával hrát když zařízení vypnu. Díky[/QUOTE]

me by se zase libilo, kdyby se po urcite dobe mediaplayer sam vypnul a s nim i cele PDA ;) neco jako funkce sleep na TV...

Martin S.
HRomek_ce4you (36)|17.2.2004 08:01
Mně funguje rádio"známá hora české historie" pod Real Playerem.
Je to 20,7kbps stereo. Zvuk je daleko lepší než z plechovky od párků. Instalační soubor pro kapesní přístroje je možné stáhnout na realnetworks.com nebo pošlu.
Zdravím vespolek.
HRomek
PeZ_ce4you (130)|17.2.2004 08:02
[QUOTE="yasmeene2"]... A další věc s tím spojená co udělat aby mi mediaplayer nepřestával hrát když zařízení vypnu. Díky[/QUOTE]
Stačí vypnout display - např. displayOFF
yasmeene2 (794)|17.2.2004 15:50
ještě kdyby mi někdo napsal odkaz na nějaký dobrý seznam rádií, popřípadě webcamer.. Znam jen live.pda nebo jak to je od atlasu.
PavelR. (2184)|17.2.2004 16:22
[QUOTE="yasmeene2"]ještě kdyby mi někdo napsal odkaz na nějaký dobrý seznam rádií, popřípadě webcamer.. Znam jen live.pda nebo jak to je od atlasu.[/QUOTE]

... zkuste Radio Locator.

PavelR.