Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Magicall - čeština

urys (402)|25.2.2007 11:59
O aplikaci případně můžete diskutovat zde

Stránky aplikace jsou tady

Čeština se nahraje do adresáře \Program Files\Magicall\Lang a pak se v menu zvolí Language a vybere Czech

Pozitivní i negativní kritika vítána, taktéž návrhy na lepší překlad toho, či onoho ;)

urys


EDIT (27.8.) - upraven link na stránky aplikace
urys (402)|15.5.2007 10:33
Čeština byla začleněna do oficiální distribuce programu, proto zde už jen uvítám případné nesrovnalosti či vylepšení.

viz: threed k MagiCallu
JKL_KOLDA (31)|26.7.2007 15:02
Perfektní práce! Sousede z Ústí... :)
Fireball_ce4you (7)|27.8.2007 12:08
[QUOTE="urys"]...taktéž návrhy na lepší překlad toho, či onoho ;)...
[/QUOTE]

Dobry den program mam jiz zakoupen delsi dobu, cestinu jsem nepotreboval, ale musim uznat, ze je mila a prijemna :) Vsiml jsem si ji teprve pred par dny a vyzkousel.
Prosim o zmenu, podle me, zavadejiciho prekladu slova "Dismiss", ktere doprovazi (vpravo dole) zruseni pop-up dialogu, informujiciho o vzniku filtrovane udalosti.
Termin "Odmitnout" sem urcite vyznamove nepatri. Rekl bych, ze daleko vhodnejsi je termin "Skrýt" nebo "Storno" apod. Diky. Pokud namet uznate jako opodstatneny, prosim o uverejneni lng souboru zde, dekuji. Zatim jsem se radeji vratil k originalu
urys (402)|27.8.2007 12:25
Co vím, tak je čeština součástí oficiální distribuce, takže pokud máte CZ odtud, doporučuji stáhnot novější přímo z jejich webu (ukazuje pak korektně verzi a build).

Vzhledem k tomu, že poslední úprava probíhala už jen na bázi změn, tak nemám poslední zdroj jazykového souboru k dispozici.

Je pravdou, že pokud se zamyslím na slovem DISMISS a jeho začleněním v MagiCall, tak je opravdu ono Odmitnout trošku mimo mísu. Navíc moje angličtina ... ehm ... no, raději to nebudu komentovat :D

Beru to v patrnosti a při dalším upgradu aplikace respektive jejího jazykového souboru tuto změnu nechám zapracovat - "Skrýt" myslím bude to pravé.


díky za zpětnou vazbu
Fireball_ce4you (7)|27.8.2007 12:42
[QUOTE="urys"]díky za zpětnou vazbu[/QUOTE]

Velmi rado se stalo, i ja diky za dobrou praci :)