Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nové MIO P550M (512MB) - problémy

FredMed (36)|25.2.2007 00:17
Ahoj,
stal jsem se majitelem nového MIO P550M, je to moje třetí PDA a mám k němu tyto výtky - třeba ví někdo více a pomůže:

1) Baterka - zdá se mi že vydrží strašně krátce, aspoň tedy ukazatel stavu baterie (ten orig. Microsoftí v Today vpravo nahoře) je v tomto PDA strašně nepřesný - krátce po úplném nabití ukazuje zhruba 80%, po chvíli užívání najednou ukazuje cca 60% za chvíli skočí na cca70% a po pár minutách najednou 40% - je to u Mia normální? S tím jsem se tedy u ASUSu ani Aceru (které jsem měl předtím) nikdy nesetkal..
V návodu píší jen, že se po prvním zapnutí má PDA úplně nabít, což jsem udělal. Upozorňuji, že baterie je úplně nová - mám toto PDA asi 5 dní.. dá se s tím něco dělat?
A propo - dá se ten originální ukazatel stavu baterie WM5 nějak odstranit z Today obrazovky? takhle mi spíš vadí.. dal bych si tam nějaký jiný, lepší..

2) Prodejce (Cybex) píše: Integrovaná technologie WiFi pro bezplatné telefonování přes předinstalovaný program Skype a přístup k Internetu - ale žádný předinstalovaný Skype jsem v PDA nenašel!! Jen WM5 a českou lokalizaci, nic jiného tam nebylo.
Máte někdo zkušenosti s VoIP na P550? Co používáte?

Pokud by byl zájem napíšu i své pozitivní zkušenosti - např. GPS a wifi funguje zatím perfektně..

Kocir (836)|25.2.2007 08:59
1) Ja jsem s vydrzi velice spokojen, to co popisujete me nedela

2) Preavdepodobne preklap v popisu. Lze vsak doinstalovat Skype pro PocketPC. Přes WiFi je to velice dobře použitelné.

Osobne na P550 ocenuji:
- vydrz bateri (i s Wifi skoro 3 hodiny)
- dobra citlivost GPS
- velmi dobry jas a barevnost displeje
- matny povrch displeje branici odleskum
fialka_ce4you (6)|10.4.2007 20:52
S tou baterkou mám taky problém. Mio mám 2 týdny, ale při navigaci na kole vydrží maximálbně hodinu. i při běžné činnosti jako pda( bez aktivní wifi nebo bluetooth je to doslova tragédie, energie mizí doslova před očima. Rád uvítám nějakou cenou radu,co s tím
Kocir (836)|11.4.2007 20:36
Me zkusenosti jsou:
ccca 3 az 3,5 hodiny s GPS
cca pres 2 hodiny s WiFi
Julien.S (1)|22.6.2007 12:04
koukám, že v jiné diskuzi jsi tohle řešil a snad i vyřešil kam se baterka ztrácí... možná to klukům pomůže
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=21861

kolik hodin vám teda vydrží na práci?