Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

tlačítko vs zapnutí BT

Benedikt_ce4you (101)|24.2.2007 14:33
Lze přiřadit hardwarovému tlačítku zapnutí/vypnutí bluetooth na PDA?
Případně alternativně - zapnutí BT jakoikonu na obrazovce Today pod SpB pocket plus.

Díky za případné rady jak na to.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|24.2.2007 15:47
Já to řešil namapováním tlačítka a programu CicleBT. Je free, na jedno ťapnutí startuje BT, na další vypne… V sekci freeware je i zde na c4y, poslední verzi lze vygooglit. Instalace programu vytváří soubor *.ink, proto není problém se startem programu kdekoliv, myslím tím varianty launcherů, v Tray atd.
Benedikt_ce4you (101)|24.2.2007 16:02
Ď za reakci, zkusím. :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 16:11
Nebo můžeš zkusit ozBT - ta ti zapne BT pokaždé, když spustíš zvolenou aplikaci.
Osobně si myslím, že není BT nutné vypínat - má minimální spotřebu (oproti displeji nebo Wi-Fi).

mi38k (205)|24.2.2007 16:24
Vím, že o tomhle ta diskuze není, ale nedá mi to nereagovat. Třeba pro mne je vypínání BT důležité (a myslím, že pro mnoho dalších lidí taky), protože nemám předplacená neomezená data přes GPRS na telefonu (kde mám BT zaplý trvale), a když bych náhodou zapl nějakou aplikaci připojující se na internet, začne mi to nekontrolovaně stahovat data, což je dost drahé. Proto si myslím, že nejjednoduší cestou, jak tomu zabránit, je, vypínat BT na PDA.
radiologie (21)|27.2.2007 20:38
Kdesi tady byl pro tyto účely doporučován prográmek Wireless PowerToy - ARMV4.exe. Tenkrát jsem ho stáhl a používám - má v sobě funkce pro ovládání BT a WiFi. Po spuštění na PDA se rozbalí do samostatného adresáře a v START - PROGRAM menu pribude polozka Wireless Power Toy - v ni je pak 9 prográmků pro ovládání BT a WiFi, jejich názvy jsou naprosto jednoznačné, takže namapovat na tlačítka - případně dát ikonky BTSwitch nebo WFSwitch do nějakého launcheru a jedním stiskem ZAP, druhým VYP atd. Jo a je to free.
Benedikt_ce4you (101)|27.2.2007 21:45
Zkusil jsem ten jednoduchý CicleBT a už jsem si za těch pár dní i zvykl ho používat na tlačítku (tím myslím návyk proti železné košili ťukat nehtem tu pidiikonku) a perfektní. :)