Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync a W. Vista

Finalgrab (9)|24.2.2007 01:08
Mám malý/velký problém.Mám nainstalovaný Visty.Visty nepotřebují ActiveSync protože mají v sobě Sync center.Pokud však instaluji nějaký program pro PPC v počítači a CAB soubory se přenášejí následně do PPC je tu problém.Instalačka nevidí Sync center a vyžaduje po mě ActiveSync,který však už ve Vistách nejde nainstalovat.Prosím poraďte.Díky
vpe (148)|24.2.2007 04:04
na visty je nejaky update toho centeru... hledej na MS
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 11:45
Ve Windows Vista nahrazuje ActiveSync Windows Mobile Device Center, takže musíš programy instalovat přes něj. Osobně bych doporučil u zařízení s WM 5 a WM 6 raději instalovat z CABu - tedy CAB nakopírovat do PDA nebo na kartu a poté instalovat přímo v PDA. ZDá se mi to rychlejší a pohodlnější.
vpe (148)|24.2.2007 11:50
prece jen po HR je rychlejsi spustit instalaci vseho z PC najednou, ne?
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 12:21
Jak najednou? Jako na jedno kliknutí? A zkoušel jsi to?
A hlavně po HR můžeš udělat obnovu ze zálohy, kterou máš na kartě nebo instalovat ze složky Instal, jako to mám já, kde mám všechny CABy instalovaných programů. S notebookem je to jiné, ale PC asi nenosíš pořád s sebou, že?
Finalgrab (9)|24.2.2007 12:34
Hlavně na MDA mám 2003 SE a pokud si stáhneš z netu instalačku,tak z toho ten CAB jentak nedostaneš.Asi sem sync center ještě pořádně neprozkoumal.Mrknu se na to instalováhní přes něj.Díky