Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tomtom 6 a zvuk

petr5_ce4you (0)|23.2.2007 23:23
Nejde mi zvuk u Tomtoma 6.
Voices mám uloženy na paměťové kartě. Mohu sice vybrat hlas,ale už test hlasu nejde.V čem může být problém ? Dík za radu.
Surgical (2364)|24.2.2007 17:55
Ani Pythie Delfska nevestila zadarmo...

A problem fungujiciho/nefungujiciho zvuku v TomTomovi je dopodrobna rozebran prakticky u kazdeho zde na forech rozsirenejsiho typu PDA.....jen si vyber ten svuj a pouzij funkci HLEDAT
elit (168)|26.2.2007 10:47
[QUOTE="Surgical"]Ani Pythie Delfska nevestila zadarmo...

A problem fungujiciho/nefungujiciho zvuku v TomTomovi je dopodrobna rozebran prakticky u kazdeho zde na forech rozsirenejsiho typu PDA.....jen si vyber ten svuj a pouzij funkci HLEDAT[/QUOTE] A kde? Ja totiz nic nenasel...
libor_m (1026)|26.2.2007 12:06
Pokud nevíš, kde je fce hledat, tak to je špatný, protože jsi asi nikdy tady nic nehledal :?

Nahoře na stránce máš logo Google ...
elit (168)|26.2.2007 12:17
[QUOTE="libor_m"]Pokud nevíš, kde je fce hledat, tak to je špatný, protože jsi asi nikdy tady nic nehledal :?

Nahoře na stránce máš logo Google ...[/QUOTE]
moderatore, moc dobre vim jak funkci pouzivat. Bohuzel nic z toho co jsem nasel mi nejde, protoze soubor BtCoreIf.dll proste smazat nejde. Je neustale sdileny nejakou aplikaci (bluetooth?). Nejde smazat ani z prostredi WIN. A ten registy klic co se ma udajne v PPC zmenit tam vubec nemam. Tudiz jsem doufal, ze existuje jeste jine reseni.
libor_m (1026)|26.2.2007 12:32
a zkoušel jsi nastartovat cuhlu v safe mode?
elit (168)|26.2.2007 12:41
[QUOTE="libor_m"]a zkoušel jsi nastartovat cuhlu v safe mode?[/QUOTE] To jsem nezkousel, ale uz jsem to vyresil jinak.

[QUOTE="elit"][QUOTE="ms"]Takze reseni z jednoho fora pro Asus 636 pri nefunkcnosti zvuku:

uplne smazat:

BtCoreIf.dll
BtSdkCE30.dll[/QUOTE]
Bohuzel soubor BtCoreIf.dll nelze smazat protoze je neustale pouzivany aplikaci. Neslo to ani pres Active Sync.

Na zahranicnich strankach jsem se docetl mozna nejelegantnejsi reseni po tom co jsem asi hodinku stravil tim, ze jsem se snazil BtCoreIf.dll smazat pripadne prepsat.

Provest zalohu sveho PPC, provedte HR, dale pak pred obnovou zalohy se prepnete do pokrocileho zobrazeni kde si muzete nasledne vybrat, ktere soubory chcete aby se opet obnovili. Zruste zaskrknuti u BtCoreIf.dll. Provedte obnovu ze zalohy ==> zvuk funguje. Neni tedy nutne kopirovat soubory z predchozich (novejsich verzi TT)[/QUOTE]