Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Mobile Navigator 6.1 pro PDA je tu

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Tak dnes uvedl Navigon dlouho očekávaný update Navigatoru na verzi 6.1. Mapy v tom ale nejsou a to je to důležitější, aspoň pro mě

http://www.navigon.com/site/int/en/service_support/download_center/category/9/device_type/pda/software/none/416
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Vyzkoušel už někdo? Je už pořádně propracovaná Česká Republika včetně menších měst? Tento navigační software se mi moc líbí, ale dokud nebude plně podporována ČR včetně malých měst, tak je to poměrně nepoužitelné.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Toto je pouze update na exáč a ne na mapy, takže to bude rychlejší atd. ale mapy jsou stejné, zatím

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Aha, pardon, nějak jsem si to neuvědomil. Tak to je škoda Už aby vydali mapy plně podporující ČR! Navigon se mi moooc líbí a asi nejsem sám...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak jsem krátce vyzkoušel. Zrychlení není nikterak výrazné, ale zaplať Pán Bůh i za to i když rychlosti odezvy jako třeba u TT nebo iGO se u Navigonu asi nedočkáme nikdy.
    V nastavení přibyla možnost nastavení orientace displeje na šířku.
    Zatím nepříjemné překvapení mě čekalo u zkoušky RDS-TMC. Zkoušel jsem na místě, kde na mapě není vůbec žádná silnice. V seznamu událostí je stále alespoň polovina těch, která nemá vůbec žádné označení místa události. - Je napsáno třeba jen "Blokace" a vůbec nic dalšího. U zbylých událostí je to taky hodně lakonické, např. "D2, Blokace". Nic dalšího, navíc úplně zmizelo tlačítko pro zobrazení události na mapě. Pokud to tak zůstane i když se dostanu do oblasti, pokryté mapou, tak to vidím jako krok zpátky. A už vůbec nevím, jak Navigon zohlední dopravní událost, o které nezobrazuje vůbec žádné informace?!

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

To je jednoduche. Proste je nezobrazi ani nezohledni. A reseni je nasnade. Bohuzel si budes muset pockat na update mapy. Mapa, kterou mas v tuto chvili, nespolupracuje s TMC v CR korektne. V posledni verzi map je to naprosto OK. Uz jen z tohoto duvodu budou muset aktualizovanou mapu vyvat co nejdrive.

Podobná témata

1. Leo a funkčnost Navigon mobile navigator
    Od xaries v sekci Navigon
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 22:08
  2. Navigon Mobile Navigator 6
    Od v sekci Navigon
    Reakcí: 338
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 22:31
  3. Mobile Navigator 6.2 pro PDA je tu
    Od Milhaus65_ce4you v sekci Navigon