Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 103

Téma: Nové mapy pro Navigon 6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Jako já,tak asi i většina uživatelů Navigonu 6 netrpělivě čekáme na nové mapy.Zde prosím písněte cokoliv co souvisí s uvedením těchto map na Český trh.případně máte li i nějaké informace,tak sem s nimi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dnes jsem našel na netu v souvislosti s updatem PDA v 6.1, že nové mapy budou až ve v 7. Víc nevím,a docela mě to štve. Čekal jsem na to. Na stránkách Navtequ je náhled nových map a pokrytí slabých míst pořád nic moc. U pevných autonavigaci, které využívají stejne data, třeba Magneti-Marelli jsem našel info, že budou k dispozici 6/2007.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Kdyby to byl 7 měsíc letošního roku,tak by to ještě šlo.To je za chvilku...:?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak lidi,jak tak koukám na toto téma,tak žádná sláva s nějakejma informacema.Čekal jsem že tu budete sypat jednu zasvěcenou informaci za druhou a ono nic...:?
    To přesně odráží stav data nových map.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

No, pravda, taky jsem se těšil na "šestku" Navigon a při koupi doufal, že se dočkáme brzy nových map, ale už jsem se s tím pro tento rok rozloučil. - Při pročítání německých diskuzních fór jsem také občas narazil na stížnosti německých uživatelů s aktuálností map, nicméně se bohužel většině lidí stav map (v Německu) jeví jako ucházející a nedělá jim problém představa, že nové mapy budou až v Navigonu 7 někdy v příštím roce. Takže asi Navigon opravdu nemá moc důvod, proč by pro pár minoritních uživatelů v ČR řešil nové mapy... :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Já se rozjedu na cebit a všem to tam vytmavím :!: :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

To "vytmavení" je asi jediné, co by zabralo...
    Protože jinak se stále rozšiřuje nabídka telefonů, na kterých běží Navigon 6 pro Symbian (dokonce tam je i N5500 s "pidi-displejem" a E90 jako "coming-soon"), ale mapové pokrytí je zabetonované na - pro nás - nepoužitelném stavu. Takže Navigon se evidentně činí, ale jaksi ne v oblasti map... :
    To Libor_m: podařilo se něco vypátrat přímo u zdroje?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Kdyby byl Libor_m kamarád,tak znás všech udělá betatestry

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od martinhamr
    Kdyby byl Libor_m kamarád,tak znás všech udělá betatestry
    jo taky bych byl betatesterem:-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Dival jsem se na navteq a pokryti vypada zajimave i kdy na teleatlas to nema

http://mapreporter.navteq.com/dur-we...ER&language=en

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Už jsem viděl v provedení Navigonu6 naprosto dokonalou!!!Ale nemůžu říct kde...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Zjistit se bohuzel nic nepodarilo, protoze sef odd. betatestingu neni kamarad s odd. map.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Já jsem asi trubka, ale opravdu nechápu, jak má Navteq náskok před TeleAtlasem. - Myslíš tím asi nějaký stav, který je dostupný pouze uzavřené skupině betatesterů, ale to je naprosto nepoužitelný argument. - Přece rozhoduje to, co je dostupné, tedy "koupitelné". A tam stále vidím, že Navteq má např. v Liberci nebo Olomouci (tedy v krajských městech) dvě až tři průjezdní silnice. To tedy u TeleAtlasu není pravda už několik roků. Takže asi kradinální otázka není v tom, kdo má hypotetické pokrytí, které poskytne veřejnosti za mnoho měsíců, ale v mapách, které jsou na trhu. No a to už asi je jiná situace. Nebo je to nějak jinak? :?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Vinu nemuzes davat map providerum. Ti jsou schopni poskytnout mapy s aktualnosti cca -14 dni. Ovsem pak je na firme, jak dlouho si mapy bude osahavat, jak dlouho je bude testovat, 'vystrkovat' z toho neoverena data o rychlostnich limitech, POI atd. Dalsi vec je ta, ze se dlouze rozhoduji, jak velke celky map budou vydavat. Pokud bereme v potaz mapy cele Evropy i S. Ameriky, tak je to celkem na dlouho. No a potom je to, co uz nikdo nevi, jak moc si chteji hrat s potencialnimi kupci ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Klasická obchodní politika. Tedy, že by TeleAtlas měl "vstřícnější" přístup k providerům, než Navteq a aktualizace map se objevují podstatně častěji a i u firem, které evidentně nepatří mezi "silné hráče" na trhu s navigacemi? A Navteq vystupuje jako "high-tech", který nikam nespěchá a může si dovolit diktovat podmínky...
    No každopádně nám, obyčejným smrtelníkům, nezbývá než doufat, že se update, použitelný v ČR, objeví ještě letos... :?

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nové mapy tomtom
    Od sibin_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-08-2008, 14:50
  2. Mapy navigon
    Od joshubal v sekci Navigon
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-07-2008, 11:31
  3. Nové mapy verze 6.75