Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 103

Téma: Nové mapy pro Navigon 6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

A nepočkáme na Cebit?
    Asi jsem naivní,ale občas se tam láme chleba...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od kopacek
    TeleAtlas měl "vstřícnější" přístup k providerům, než Navteq... :?
    Koho tím myslíš? TA/NT = map provider, firma(y) je(jsou) jasná(é)

Obchodní politika map providerů je jasná, prodat co nejčastěji update a oni ho opravdu prodávají. Jinou věcí je, jak se chovají firmy, které ty nové mapy nakupují ... .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Nechápu politiku Navigonu.Kdyby vydali mapy třeba roku 2006 pro ČR,mám na mysli 100% pokrytí.Tak stejně je v České republice tak velký stavební boom že každý nadšený GPSkář by již další rok pokukoval po nových mapách a připravoval by si penízky.Aspoň soudím podle sebe.
    Nebo by mohli použít nějakou formu zálohy a aktuálně vydávat nové a nové verze.Nejsme přeci v Čechách žádné holé p...le aby jsme neměli peníze na soft.A jestli si říkají že je tu malej prodej Navigonu,no a čemu se diví,je to začarovanej kruh.Nejsou mapy není kšeft...
    Nějak jsem se rozčílil

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak jsme se na CEBITU žádné zásadní změny nedočkali :sarcastic: .Už asi namou duši pujdu do IGO.(žertuji,nikdy)Ale vážně již trošku strácím trpělivost,kdyby byli aspoň nějaké indicie o vydání nových map pro ČR.Hned bych se měl na co těšit.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

No, já jsem po Cebitu ještě více rozčarovaný. Nejenom že o Navigonu pro PDA a hlavně mapách ticho po pěšině, ale navíc tam představili svoje nová PND zařízení, které mají být jejich nejlepším produktem a v technických specifikacích jsem se dočetl, že mapy jsou od TeleAtlasu!!! Takže to může taky znamenat, že nejdříve Navigon ve verzi šest přečká do příštího roku beze změny v mapách a v Navigonu 7 nás "již" čeká pokrytí ČR od TeleAtlasu... :no:
    Takže: ať žije iGO 2006 Plus. :dead:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Od Teleatlasu,to je blbost.Já jsem si stáhnul propagační leták u toho PNA 7100 a tam je udán Navteq!Ale je tam ještě jedna věc,TMC free no samozřejmě zase tam není ČR!!!
    No nic,budeme čekat...:disgusted:

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ale to už se přeci vědělo dávno, že Navigon bere mapy i ...

zde, zde nebo zde. A kdo tu mluví o 7100. Novinkami jsou myšlěny 3100 a 3110.

Martine, už několikrát jsem Ti říkal že funkčnost TMC závisí na mapách a ne na programu.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00204907_navigon3100_8Gp7.jpg 
Zobrazení: 63 
Velikost: 27.4 KB 
ID: 6174  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

libor_m

To jo,to já vím,že dokud nejsou mapy tak s TMC je pešek.Pokud vím tak naposled použil Navigon mapy od TeleAtlasu do Mio 268/268 + .Jinak před tím nevím.

PS: nemáš Libore nějakej náznak o nějakém datumu nových map?Nic se v zákulisí ani u výrobce nešušká?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

ani ťuk, tohle si mapoví manažeři trží tajně pod pokličkou i uvnitř Navigonu :no:

Nicméně vím, že od prosince loňského roku jsem měl k dispozici již 3 aktualizované verze od obou providerů na testování. Nic bližšího k tomu říct nemůže a ani neumím, protože verze, jaké mám k dispozici já jsou řezané jinak, než budou verze pro prodej, tzn. vše může být zcela jinak. Nicméně pro PDA se Navigon bude v nejbližší budoucnosti určitě držet Navtequ.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Nechápu že když jsem měl mapy v mio 269+ od TeleAtlasu,tak pokrytí ČR bylo super.Dalo by se říct 100%.No ale Mio dalo Navigonu vale,tak jsem holt musel přesedlat na Transonic 7000T.A čekat jestli se teda Navigon otelí,nebo ne...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak co říkáte na to, že Navigon začal o víkendu nabízet navigaci pro mobilní telefony (jako Java aplikace), která je:
    1. zcela zdarma
    2. obsahuje aktuální mapy (stahují se z netu) od TeleAtlasu se 100% pokrytím ČR !!!
    Osobně myslím, že je to jasný signál: uživatelé Navigonu pro PDA na posledním místě. Zařadil jsem si Navigon za Dynavix (horší mapové pokrytí a asi stejná obchodní politika...) ;-)
    No nic, člověk se pořád učí.

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Ta Java aplikace je sice free ale CR tam ma pokryti 50% a Slovensko 13%. Teda nic moc rekl bych

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tyto údaje o pokrytí (50%) jsou sice uvedeny na webu Navigonu, ale není to pravda. - Raději jsem si ten program nainstaloval na svoji záložní N5500 a musím potvrdit, že:
    1) mapy jsou od TeleAtlasu
    2) pokrytí je (v místech, která dobře znám, včetně Severní Moravy) co se týče silniční ale i uliční sítě stoprocentní.
    Ale hlavním problémem je fakt, že Navigon má mapy se stoprocentním pokrytím jak od TeleAtlasu, tak i od Navtequ, ale uživatelům navigace pro PDA je prostě nezpřístupnil. Jediným důvodem je tedy obchodní politika (nikoliv technická omezení) a z toho už lze vyvodit mnohé...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

pro : libor_m

Libore tak jak tady čtu http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/f.asp?ARI=113241 tak to vypadá že mapa by mohla být doufejme brzy... Co ty na to?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Těžko říci, co k jaké verzi uvolní ... do obchodní politiky nevidím.

Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nové mapy tomtom
    Od sibin_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-08-2008, 14:50
  2. Mapy navigon
    Od joshubal v sekci Navigon
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-07-2008, 11:31
  3. Nové mapy verze 6.75