Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: spb full screen keyboard - chyba detekci stisku

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ta jsem se rozhodl zkusit SPB Full Screen Keyboard. A jsem rozčarován, protože to co mi to dělá jsem fakt nečekal. Přitom podle návodu to je zamýšlené k psaní prackami.

Posuďte sami, kde to detekuje stisk. Čekal bych, že to nějak inteligentně vyhodnotí prstem překrytou plochu a provede stisk nejvíce zakrytého tlačítka, ale ono to prostě vezme nějaký bod na okraji stisku, často zasahující do nesprávného tlačítka a často to uletí úplně, viz. obrázek. Je to fak tak špatný software nebo někde dělám chybu? Mám loox 420, mám tam už rok a půl pořád tu stejnou fólii a při práci se stylem nemám sebemenší problém. OD SPB FSK jsem si sliboval možnost psaní prsty, ale zdá se, že z toho nic nebude.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem vyzkoušel Free PDA Keyboard v.1.0 Light Edition od PDAmedia a chová se to úplně stejně, takže to tipuji na hardwarovou vlastnost dotykové vrstvy, pokud se stiskne větší oblast, tak je z toho celá divoká.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Asi výrobce softu nepočítal s tím, že by mohl PDA používat dřevorubec nebo medvěd.
    I když dle sídla firmy by tedy mohl. :?

Podobná témata

1. Problem s detekci cf karty v Acer n50
    Od NuTTeR v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-07-2007, 14:19
  2. SPB Full Screen Keyboard v češtině
    Od Dada_ce4you_oldd v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 28-05-2007, 11:49
  3. Reakcí: 10