Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario nebo MDA compact III?

sirandrew (210)|22.2.2007 14:34
zdravim,
mam poruchovy compact I a chystam se odstoupit od smlouvy. jineho compact 1 jiz nedostanu tak se nabizi vario nebo compact III.

je tu nekdo zkuseny kdo by vedel ktere si vybrat?

vario ma wifi a klavesku
compact III ma gps, radio a trackball

je to velmi tezke rozhodovani
gps sice skoro nevyuziju, ale radio se hodi, trackball je pekne, ale klaveska ma urcite lepsi vyuziti. o MDAcka se zajimam uz pres rok ale s timto si fakt nevim rady
Surgical (2364)|22.2.2007 14:57
Vario neni spatna masinka (ale pozor, nikoli Vario s ROM od T-Mobile), Compact III sice postrada WiFi(coz je vecna skoda), ale koncepcne i vykonem je zase o generaci dale (i pres to, ze obe zarizeni maji identicky procesor). Pokud ti dotedka HW klavesnice na Compactu zasadne nechybela, nebudes ji postradat ani u Compactu III. Tot muj nazor.

P.S. a GPS, az si ji vyzkousis, prijdes na chut zatracene rychle :)
wisp_ce4you (200)|22.2.2007 17:20
[QUOTE="Surgical"]P.S. a GPS, az si ji vyzkousis, prijdes na chut zatracene rychle :)[/QUOTE]
Ale stejne je to i s HW klavesnici!! :D
Surgical (2364)|22.2.2007 17:22
Hm, zalezi na povaze cinnosti. Ja se priznam, ze pisu malo, a na to, co pisu, mi softwarova klavesnice na dotykovem displayi staci az az az....
wisp_ce4you (200)|23.2.2007 08:46
Urcite souhlasim - ja, diky tomu, ze si synchronizuju firemni postu pres gprs a spoustu posty takto vyresim bez notebooku, tak klavesnici vyuzivam casto. Na cteni knih, surfovani po internetu, poslouchani hudby atd. klavesnici samozrejmne nevyuziju.
A take dnes pisu vice SMS - drive jsem z lenosti radeji volal ;)
xhladi07 (525)|23.2.2007 11:18
Jako klavesnice je super, nemuzu si vynachvalit. Pouziti hlavne na sms, maily a nejvic ju ocenis u ICQ. Ale pokud nejsi psavec, tak GPS je super vec.. :)

Pravda je ta generacni rozdilnost. Artemis je opravdu o generaci dal. A u Wizarda budes muset flashnout ROM, jinak budes nestastnej...

Jinak ja mam Wizarda a jsem naprosto spokojen...