Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s instalací nové ROMky

ByBOB (15)|22.2.2007 09:42
Mám problém s instalací ROMky 354. Jsem začátečník, takže chyba je pravděpodobně na mé straně... Install Shield Wizard se v pohodě spustí,příprava k instalaci, vše proběhne jak má. Naskočí END USER UPDATE s pokyny jak dál pokračovat... PDA propojeno s PC, ActiveSync "connected", ale jakmile odkliknu NEXT, ANO - po chvíli je hlášena chyba "PDA initials failed", že je chyba v propojení a ať se přesvědčím, zda AS pracuje jak má. A tim končim, neb netušim, v čem dělám chybu ? Poradíte ? :O ;)

[CODE]NEPIŠTE CELÝ NADPIS NEBO TEXT KAPITÁLKAMI. Jednak je to neslušné (v psané formě to znamená velký důraz nebo křik) a pak se to také špatně čte.[/CODE] - viz pravidla pro diskutující
cubehash (156)|22.2.2007 14:52
A postupoval jsi presne podle navodu? (Restart atd)? Ja jsem totiz nemel jediny problem a vse slo snadno.
Frantisek1_ce4you (26)|22.2.2007 19:43
[QUOTE="cubehash"]A postupoval jsi presne podle navodu? (Restart atd)? Ja jsem totiz nemel jediny problem a vse slo snadno.[/QUOTE]




Promi za stupidni otazku, ale kde mohu najit navod?
Dekuji
Franta
cubehash (156)|23.2.2007 12:45
Jsem úplný začátečník, takže čtu vše, co se mi na monitoru (displayi) objeví. Když jsem instaloval novou ROM, psalo to, že mám zařízení restartovat (stylusem na pravé straně) další postup už jsi přesně nepamatuju, ale pokud umíš alespoň trochu anglicky (slovník pomůže ;-) ), tak se v tom opravdu nemůžeš ztratit.

Abych Ti přímo odpověděl: Návod najdeš během instalace na monitoru svého počítače :-)
daww (687)|23.2.2007 12:48
A neblokuje ti to nějaký firewall ?

Edit: také jsem někde četl o možných problémech při flashování s novým AS. Netýkalo se to Etenu ale spíš obecně. Nevím co je na tom pravdy, ale psali že u AS do verze 4.2 problém nebyl a u novějšího že je.
cubehash (156)|23.2.2007 12:58
Já jsem použil AS z dodaného cd (v4.2) a bez problémů.
ByBOB (15)|23.2.2007 14:11
Jak máte "nastavení USB" ? Jak je tam možnost "Povolit pokročilé možnosti připojení" - zpočátku jsem to měl nechané zaškrtnuté (tak jak to bylo nastavené původně) a PDA s PC přes ActiveSync odmítalo komunikovat.
Pak jsem (po několika dnech zkoumání přoč mi nelze E-ten s PC propojit) uplně náhodou zkusil "zlikvidovat" toto zaškrtnutí ( Nastavení USB) u "Pokročilých možností připojení" a od té doby spojení funguje. :cool: Nastavím li to zpět, tak jak bylo, je komunikace spojení mezi zařízeními nemožná. Tak nevím, zda je to v pořádku ... Zda to nehraje roli třeba při tom updatu ROMky, když to hlásí vlastně "chybu v připojení" (ač mě AC hlásí connected) ... ??? :oops:
Tomáš Kubec (749)|23.2.2007 14:57
Normálně by to mělo chodit s tím zaškrtnutím.
ByBOB (15)|23.2.2007 15:39
Hmmm :evil: Tak to nevim co s tím mám tedy dělat, v čem je chyba :?
Tomáš Kubec (749)|23.2.2007 16:09
Možná odinstalovat a znovu nainstalovat AS, nebo udělat MR zařízení a nebo testnout jinej USB port v PC.
Kal_Kal (64)|23.2.2007 16:35
Co se zaškrtnutí týče tak sem měl odšrtnuto a update sem bez problému provedl.
Ale je pravdou že když se to neodšrtne tak nefunguje internet přes PC. Trochu mi to přijde, že si ten text co tam je protiřečí.:)
Tomáš Kubec (749)|23.2.2007 20:57
Já bych neřekl, že protiřečí. Jednomu pomůže to a druhému ono.
janox (216)|15.3.2007 12:14
[QUOTE="ByBOB"]Jak máte "nastavení USB" ? Jak je tam možnost "Povolit pokročilé možnosti připojení" - zpočátku jsem to měl nechané zaškrtnuté (tak jak to bylo nastavené původně) a PDA s PC přes ActiveSync odmítalo komunikovat.
Pak jsem (po několika dnech zkoumání přoč mi nelze E-ten s PC propojit) uplně náhodou zkusil "zlikvidovat" toto zaškrtnutí ( Nastavení USB) u "Pokročilých možností připojení" a od té doby spojení funguje. :cool: Nastavím li to zpět, tak jak bylo, je komunikace spojení mezi zařízeními nemožná. Tak nevím, zda je to v pořádku ... Zda to nehraje roli třeba při tom updatu ROMky, když to hlásí vlastně "chybu v připojení" (ač mě AC hlásí connected) ... ??? :oops: [/QUOTE]
Mám ten istý problém odkedy som chcel dať new ROM 364. Dovtedy AS fungovalo na 100%. Nepodarilo sa mi ju nainštalovať pretože prestalo fungovať AS počas inštalácie a odvtedy mi AS prestal fungovať. Vyskúšal som všetko čo sa dalo, preinštaloval som Outlook a podarilo sa mi rozchodiť AS, až na synchronizáciu poznámok, pri ktorých mi vyhodí výkričník a hlášku, že tam je nejaký problém. Ešte sa na to pozriem ale ak to už niekto riešil - nech pls dá radu, pretože som pri tom strávil snáď tri noci...