Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lokalizace pro Palm Treo 750v ke stažení

Pavel Koza (4761)|21.2.2007 17:31
http://www.sunnysoft.cz/

Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro o nový model Palm Treo 750v. Jedná se o první model společnosti Palm na evropském trhu, který má implementován operační systém Windows Mobile 5 společnosti Microsoft.

Takže, pokud máte Palma 750v a chcete plnou lokalizaci prostředí a podporu pro psaní českých znaků, stahujte a testujte. Lokalizace by měla být v budoucnu součástí balení všech Palmů 750v distribuovaných v ČR přes oficiálního distributora. Ostatní si v případě zájmu mohou lokalizaci zakoupit, ovšem za plnou cenu.
XTR_ce4you (52)|21.2.2007 19:39
To je sice pekne, ale za boha jsem neprisel jak prostrednictvim HW klavesnice zadat ceske znaky, podle mne je delklarovana moznost vkladat ceske znaky omezena jen na SW klavesnici :?
Wuffi (1599)|21.2.2007 19:52
No to jsem teda zvedavy. Zkusim si behem 14 dni udelat cas a udelat benchmarky pred a po.
Pokud vsak neni mozno zadavani ceskych znaku z klavesnice, "lokalizace" pak tim pro mne ztraci smysl:(
XTR_ce4you (52)|21.2.2007 20:25
No treba neco delam spatne, ale dokonce po zapnuti podpory HW klavesnice zarizeni po stisku ALT vytuhlo a to byl pro mne sok ...
Apropos vysel update FW 1.12.0c, ktery u me vyrazne zlepsil stabilitu ve spojeni s HF Parrot v aute
Wuffi (1599)|21.2.2007 21:28
No, tak to je hodne spatne... Po tom nechtenem restartu je to uz v poradku? Ptam se, zatim se mi nechce odepisovat Treo z pracovniho procesu...
zidane_ce4you (244)|22.2.2007 11:55
Dobrý den,
jelikož se jedná o specifické zařízení je zadávání diakritických znaků složitější.
Zde najdete jednoduchý návod:
http://www.sunnysoft.cz/faq.php?id=133
Předtím si nainstalujte aktuální verzi lokalizace.
Wuffi (1599)|22.2.2007 12:04
Aha, zajimave. A to nebylo mozne jednoduse pouzit sluzeb klavesy ALT?:)
zidane_ce4you (244)|22.2.2007 12:11
Nadále to řešíme a snažíme se to optimalizovat.
Budu Vás informovat.
Wuffi (1599)|22.2.2007 18:12
Dekuji:)

A bylo by technologicky mozne vytvorit "ultra light" verzi pouze umoznujici zadavani znaku z klavesnice - bez SIP klavesnic? Ty na zarizeni s HW klavesnici postradaji smysl. A take bez uplneho pocesteni systemu?
XTR_ce4you (52)|22.2.2007 19:12
[QUOTE="Wuffi"]Dekuji:)

A bylo by technologicky mozne vytvorit "ultra light" verzi pouze umoznujici zadavani znaku z klavesnice - bez SIP klavesnic? Ty na zarizeni s HW klavesnici postradaji smysl. A take bez uplneho pocesteni systemu?[/QUOTE]

No tak za tohle se mega primlouvam ... uz jsme tedy dva :D
zidane_ce4you (244)|23.2.2007 12:32
[QUOTE="Wuffi"]Dekuji:)

A bylo by technologicky mozne vytvorit "ultra light" verzi pouze umoznujici zadavani znaku z klavesnice - bez SIP klavesnic? Ty na zarizeni s HW klavesnici postradaji smysl. A take bez uplneho pocesteni systemu?[/QUOTE]
Takovou verzi neplánujeme.
Pokud nechcete používat lokalizaci systému tak ji můžete vypnout.
Pokud nechcete používat soft. klávesnici tak ji taktéž můžete vypnout.
maxtremek (88)|24.2.2007 14:29
Tak jsem nahral plnou lokalizaci ale nejede mi dostanu se jen do hodin..ty jsou cesky..jinak mi to rozhodilo cely tel nic nejde otevrit..bude nutny format..cim to muze byt?
maxtremek (88)|24.2.2007 14:56
mám treo v nemcine nemuze to byt tim?
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 15:04
Ne nemůže. Je!

Všechny lokalizace jsou dělané na anglickou ROM, protože všechny (většina) oficiálních dovozů zařízení do ČR jsou zařízení s anglickou ROM (pokud už výrobce neudělal českou ROM, což kromě Asusu zatím snad nikdo).
maxtremek (88)|24.2.2007 15:12
a nevite jak upravit localizaci aby jela na nemcine?nestaci tam jen zmenit kod jazyku nebo tak neco?
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 15:21
Pochybuji. Zkus se obrátit na výrobce lokalizace, ale pokud vím, tak dělají jen na oficiálně dovážená PDA. Pokud si koupíš něco z šedého dovozu nebo si něco dovezeš individuálně, musíš s absencí lokalizace počítat - proto je to taky levnější.
maxtremek (88)|24.2.2007 15:26
..
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 15:37
To jistě můžeš - je to na tvém rozhodnutí a na tvé riziko. Musím tě však upozornit, že jde o porušování autorských práv (nebo jakých?) i pravidel pro diskutující tohoto fóra.
maxtremek (88)|24.2.2007 15:38
aha tak to se omlouvam
XTR_ce4you (52)|24.2.2007 16:01
[QUOTE="Treo 750v"]aha tak to se omlouvam[/QUOTE]

Zkus tam nahrat ENG ROM, netusim jestli to pujde, ale vyzkouset to muzes ...

zidane_ce4you (244)|24.2.2007 19:53
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ne nemůže. Je!

Všechny lokalizace jsou dělané na anglickou ROM, protože všechny (většina) oficiálních dovozů zařízení do ČR jsou zařízení s anglickou ROM (pokud už výrobce neudělal českou ROM, což kromě Asusu zatím snad nikdo). [/QUOTE]
Je tomu přesně tak, tato informace je uvedna na naší stránce pro download:
http://www.sunnysoft.cz/download.php

00200988_0125896_cr_SvE6.jpg
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 20:14
[QUOTE="Treo 750v"]aha tak to se omlouvam[/QUOTE]Není třeba. Jen jsem tě chtěl upozornit na možné riziko při flashování, že je třeba být opatrný. Pokud s tím nemáš zkušenosti, můžeš si Treo umrtvit.
To přeflashování na jinojazyčnou ROM je de jure zakázané (proto to tu nechci řešit), ale samozřejmě, že se dělá. V případě uplatnění reklamace by asi bylo potřeba naflashovat zpět původní ROM (nebo její případný update - myslím něměckou).
CableG (38)|27.2.2007 23:24
Mám drobný problém s lokalizací - netropil jsem s ní žádné psí kusy, jen jsem vyhodil spouštění internat.exe, protože je to sice pěkná ikonka, ale Treo nemá až tak velký displej, abych si na něm nechal zobrazovat zbytečnosti. Možná to souvisí?

Co to tedy dělá (resp. nedělá :-)):

při startu mám přednastavenou standardní klávesnici (což by mi nevadilo) ale občas i když zvolím nějakou interwrití, tak stejně zůstane nastavená česká. Pak musím zvolit používání hardwarové klávesnice (mám vypnuto, protože jsem nevymyslel, jak s ní zadávat čísla z klávesnice), Interwrite nabídne restart, po restartu si už mohu vybrat IW klávesnici, ale zase nechodí keyguard (mám ho nastavený tak, aby se při vypnutí zařízení aktivoval). Pak tedy vypnu podporu pro hw klávesnici, restart - a sláva, jde si vybrat IW klávesnici a současně funguje keyguard.

Kdyby někdo věděl nějaký jednodušší postup jak dosáhnout funkčního stavu, tak bych byl povděčen.
zidane_ce4you (244)|7.3.2007 10:39
Smazání "internat.exe" , to bych v žádném případě nedoporučoval, je to jedna ze součástí lokalizace, nutná pro její korektní funkčnost.
Doporučuji tedy odinstalovat lokalizaci, stáhhout aktuální verzi a nainstalovat lokalizaci znovu.
Miroslav Nezbeda (163)|7.3.2007 20:50
Mohu poprosit o váš názor na českou lokalizaci Trea750v ? Podle mě je tlačítková klávesnice s lokalizací naprosto nepoužitelná.Chci poprosit autory o nový pokus.Tento se nepodařil.
batt_ce4you (135)|7.3.2007 20:59
Nepoužitelná proč? Já jsem s lokalizací spokojen, dokonce oproti jiným zařízením (HTC, Ipaq, Loox) jsem nezaznamenal zpomalení - cz se chová jako en...
zidane_ce4you (244)|8.3.2007 07:20
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"]Mohu poprosit o váš názor na českou lokalizaci Trea750v ? Podle mě je tlačítková klávesnice s lokalizací naprosto nepoužitelná.Chci poprosit autory o nový pokus.Tento se nepodařil.[/QUOTE]
Dobrý den,
integrovaná klávesnice má pouze 4 řady kláves. U klávesnic tohoto typu se zadávání specifických českých znaků ve většině případů řeší prostřednictvím systému vícenásobného stisku dané klávesy s tím, že na každou klávesu je definována celá řada variant daného znaku (např. e, é, ě,...). Klávesnice tohoto zařízení využívá část kláves jako numerický blok, tento numerický blok supluje chybějící 5. řadu kláves. V případě CZ layout klávesnice je tento numerický blok přemapován jako 5. řada standardní CZ klávesnice.
Je to jeden z případů, kdy musíte pracovat s tím, co integroval výrobce do zařízení, většina jich nemyslí na potřebu zadávání specifických znaků národních prostředí a proto horní - 5. řadu kláves z bloku klávesnice jednoduše vypustí.
Naše řešení nám přijde v daných podmínkách jako nejlepší.
Pokud máte návrh na jiný systém zadávání znaků tak prosím specifikujte.
CableG (38)|8.3.2007 08:27
[QUOTE="zidane"]Smazání "internat.exe" , to bych v žádném případě nedoporučoval, je to jedna ze součástí lokalizace, nutná pro její korektní funkčnost.[/QUOTE]

Otázka je, čemu budeme říkat korektní funkčnost :-) Korektní možná, z funkčního hlediska ale tak ikona dole je naprosto zbytečná - pro používání ji tam nepotřebuji ani trošku. Troufám si tvrdit, že za poslední cca 3 roky, co IW používám, jsem na ni kliknul asi tak dvakrát :-)

Na displeji klasické velikosti budiž, ale na tomhle malinkatém čtverečku je to plýtvání místem. Navíc většina aplikací počítá s určitou velikostí Today obrazovky a na tuhle lištu většina programů asi zapomíná (a nebo MS má v nějaké funkci chybu a tu lištu neodečítá, nevím; výsledkem je pak po pravé straně scroll bar, aniž by tam za normálních okolností (tj. bez lišty) byl.

Moc bych se přimlouval za volitelné skrytí té ikonky.

Ještě jsem si všimnul takové drobnosti - když jdu do nastavení IW přes Setting - Input - Options, tak se nezobrazí scroll bar, takže nastavení je víceméně nepoužitelné.
CableG (38)|8.3.2007 08:29
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"]Mohu poprosit o váš názor na českou lokalizaci Trea750v ? Podle mě je tlačítková klávesnice s lokalizací naprosto nepoužitelná.Chci poprosit autory o nový pokus.Tento se nepodařil.[/QUOTE]

HW klávesnici jsem zkusil použít, ale asi jsem neobjevit nějaký fígl jak to bylo myšleno, protože napsat text, kde se střídá diakritika a čísla, je opravdu zážitek.

Ale otázka je, zda to jde nějak jinak, než je to teď, těch kláves je tam proklatě málo.
zidane_ce4you (244)|8.3.2007 08:35
[QUOTE="CableG"]
Otázka je, čemu budeme říkat korektní funkčnost :-) Korektní možná, z funkčního hlediska ale tak ikona dole je naprosto zbytečná - pro používání ji tam nepotřebuji ani trošku. Troufám si tvrdit, že za poslední cca 3 roky, co IW používám, jsem na ni kliknul asi tak dvakrát :-)

Na displeji klasické velikosti budiž, ale na tomhle malinkatém čtverečku je to plýtvání místem. Navíc většina aplikací počítá s určitou velikostí Today obrazovky a na tuhle lištu většina programů asi zapomíná (a nebo MS má v nějaké funkci chybu a tu lištu neodečítá, nevím; výsledkem je pak po pravé straně scroll bar, aniž by tam za normálních okolností (tj. bez lišty) byl.

Moc bych se přimlouval za volitelné skrytí té ikonky.

Ještě jsem si všimnul takové drobnosti - když jdu do nastavení IW přes Setting - Input - Options, tak se nezobrazí scroll bar, takže nastavení je víceméně nepoužitelné.
[/QUOTE]
Jak jsem psal "internat.exe" je potřeba ke korektní funkčnosti. Zajišťuje mimojiné také zobrazení ikony v systray, ale to je jenom jedna z minimálních funkcí, které zajišťuje.
To, že Vám ikona v systray překáží jistě nesouvisí s korektní funkčností, je to věc názoru. S funkcí "hide systray icon" počítáme a budeme na ni myslet při vývoji další vývojové etapy IW.
Co se týče zobrazování scrollbaru, záleží jak je aplikace "napsána", mělo by to být ponecháno v režii OS. V některých případech, ale OS nestihne zareagovat dostatečně rychle a scrollbar nezobrazí. Což je také případ, který popisujete.
zidane_ce4you (244)|8.3.2007 08:36
[QUOTE="CableG"]
HW klávesnici jsem zkusil použít, ale asi jsem neobjevit nějaký fígl jak to bylo myšleno, protože napsat text, kde se střídá diakritika a čísla, je opravdu zážitek.

Ale otázka je, zda to jde nějak jinak, než je to teď, těch kláves je tam proklatě málo.[/QUOTE]
Malý návod máte zde:
http://www.sunnysoft.cz/faq.php?id=133
CableG (38)|8.3.2007 10:38
[QUOTE="zidane"]Malý návod máte zde:
[/QUOTE]
No to je právě to, čemu nerozumím. Opravdu je nutné, abych při psaní na hw klávesnici přepínal jeji layout pomocí sw klávesnice? A nebo je ještě nějaká jiná klávesa "123"?

Přijde mi to takhle postavené na hlavu - v podstatě se tak při psaní na hw klávesnici neobjedu bez stylusu.
Miroslav Nezbeda (163)|9.3.2007 17:54
To co popisuje kolega nad tímto příspěkem je přesně ono.Podle mě se nedají napsat texty,kde se střídá text a čísla.Co to přepínání české diakritiky umožnit zmáčknutím nějaké méně potřebné klávesy.Třeba na regulaci osvětlení.Nejsem programátor.Tvůrci mají jistě více zkušeností tak jen do toho.
XTR_ce4you (52)|10.3.2007 21:16
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"]To co popisuje kolega nad tímto příspěkem je přesně ono.Podle mě se nedají napsat texty,kde se střídá text a čísla.Co to přepínání české diakritiky umožnit zmáčknutím nějaké méně potřebné klávesy.Třeba na regulaci osvětlení.Nejsem programátor.Tvůrci mají jistě více zkušeností tak jen do toho.[/QUOTE]

Případně proč nelze použít ALT, vždyť tam se již pár, pro nás použitelných znaků objevuje ....
Miroslav Nezbeda (163)|11.3.2007 17:46
Použít klávesu Alt by bylo opravdu nejlepší.Existuje někdo z tvůrců kdo nás vyslyší? Současný stav je k ničemu.
Miroslav Nezbeda (163)|17.3.2007 17:34
Zdá se že uživatel nemá šanci přimět někoho ke změně názoru a k práci.
CableG (38)|17.3.2007 20:58
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"]Zdá se že uživatel nemá šanci přimět někoho ke změně názoru a k práci.[/QUOTE]
Ani to neočekávám :-) Sunnysoft je pro mě jedna velká záhada. Na jednu stranu dodávají lokalizaci pro mobilní Windows již celou řadu let, ale nepamatuju, že by to aspoň jednou bylo bez problému - ať už byla chyba ve špatném masteringu CD, což způsobovalo problémy s instalací aplikace Lexikon 2002 (už je to hodně dávno, ale bylo to moje první PDA s Windows, takže si na to moc dobře pamatuji) a nebo v doslova odfláknutém překladu nebo dokonce použití rozmístění výstupů z aplikace v místech odpovídajících VGA zařízení bohužel však na QVGA zařízení (Qtek S200). O tom, že občas nemohu spustit klávesnici Sunnysoftu ani nehovořím (S200, Hermes) - ale to může být problém samotných Windows...
Na mě to občas působí tak, že to dělá Sunnysoft zadarmo jako hobby a nikoliv na komerční bázi - i když si tak trochu myslím, že kdyby tohle někdo dělal jako hobby, tak by mu čest nedovolila to vypustit do světa, ignorovat požadavky uživatelů a současně mít odvahu se pod to podepsat, protože nic se nepokazí tak snadno a rychle jako dobré jméno, které má každý jen jedno.
XTR_ce4you (52)|18.3.2007 19:38
[QUOTE="CableG"][QUOTE="Miroslav Nezbeda"]Zdá se že uživatel nemá šanci přimět někoho ke změně názoru a k práci.[/QUOTE]
Ani to neočekávám :-) Sunnysoft je pro mě jedna velká záhada. [/QUOTE]

No a to nevím jestli jste někdo byl osobně v jejich prodejně?! Tak to je také zážitek ...
CableG (38)|18.3.2007 20:36
[QUOTE="XTR"]No a to nevím jestli jste někdo byl osobně v jejich prodejně?! Tak to je také zážitek ... [/QUOTE]

Byl, nepozoroval jsem nějaký zásadní problém - tedy pokud mluvíme o stejné prodejně na Žižkově :-)

XTR_ce4you (52)|19.3.2007 05:53
[QUOTE="CableG"][QUOTE="XTR"]No a to nevím jestli jste někdo byl osobně v jejich prodejně?! Tak to je také zážitek ... [/QUOTE]

Byl, nepozoroval jsem nějaký zásadní problém - tedy pokud mluvíme o stejné prodejně na Žižkově :-)

[/QUOTE]

Byl jsem tam 2x pro nejake drzaky Brodit a mel jsem pocit toho nejzbytecnejsiho cloveka na svete. Osobne pracuji v prodejnim odd jedne zahranicni telekomunikacni firmy a pod sebou mam cca 600 prodejcu v cele CR a musim priznat, ze kdyby se nektery z nich choval jen z 10% procent jako prodejci (vzdy tam byli dva a prazdny shop) Sunnysoftu, tak behem par minut odchazi od nas s detailni mapkou na Urad prace!
Surgical (2364)|19.3.2007 06:50
Mno...ja nevim.
Byl jsem v prodejne Sunnysoftu v Jeseniove ulici na Zizkove (abychom mluvili o stejne prodejne) nekolikrat a nikdy jsem neodchazel nespokojen.
Je pravda, ze mi pri vstupu nikdo nepodrzel dvere, ani mi hosteska se zarivym usmevem nenabidla kavu pripadne cokoli si budu prat...ale na pozdrav mi bylo vzdy odpovezeno, pravda, bez podavani rukou a predstavovani vsech momentalne pritomnych spolupracovniku, jenze ja tohle k pocitu, ze je se mnou nakladano dle moji vlastni dulezitosti a spolecenskeho postaveni....tak nejak nepotrebuji.
Jednani bylo vzdy korektni, pokud vznikla nejasnost ohledne hledaneho vyrobku, nasledovala konsultace a vyjasneni pomoci internetoveho vyhledavace, pokud zadane zbozi nebylo skladem, bylo mi objednano a o jeho dodani na sklad jsem byl vzdy radne vyrozumen, tak abych si ho mohl odebrat osobne pripadne po domluve mi bylo zaslano dopravni sluzbou podobne, jako pri objednavce pres e-shop.

Naopak, mam za sebou i jednani s prodejnimi oddelenimi nekolika zahranicnich telekomunikacnich firem, kdy krom zarivych usmevu, prichuti v ustech od spatne kavy a nikdy nesplnenych slibu a prislibu jsem si jaksi neodnesl to, pro co jsem prisel, ani cokoli jineho uzitecneho.

Jinak sorry za tezky OT, ktery s lokalizaci na Treo 750v nema absolutne nic spolecneho.
Wuffi (1599)|19.3.2007 19:09
Na reseni prostrednictvim klavesy ALT jsem se ptal jiz na prvni strance. Jak vidim stale se nepokrocilo dale :oops:
Co se tyce cestiny patrne to budeme muset prekousnout, nez konecne nejaky dodavatel da na nazory uzivatelu.
Co se tyce prodeje - jste spokojeni? => Kupujte tam dal! Nejste spokojeni? => SunnySoft prece neni jedina spolecnost prodavajici PDA :D
Vtip je v tom ze mate moznost volby :D
zidane_ce4you (244)|19.3.2007 20:09
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"]Použít klávesu Alt by bylo opravdu nejlepší.Existuje někdo z tvůrců kdo nás vyslyší? Současný stav je k ničemu.[/QUOTE]
Dobrý den,
předem se omlouvám, že jsem se určitý čas nedostal k tomuto fóru.

Pokud myslíte použití klávesy "ALT", kdy zobrazený dialog pro výběr znaku by obsahoval také další znaky tak pokud se nemýlim to nebude možné. Problém je v tom, že tato funkcionalita je zajištěna prostřednictvím knihovny programu, tudíž nejde o jednoduše editovatelný soubor. Snad během zítřka tento stav ještě prověříme a budu Vás informovat, pokud to bude skutečně knihovna (nemám momentálně zařízení k dispozici) tak se určitě nebudeme pokoušet o nestandardní zásahy do knihovny třetí strany...

O tom, že se jedná o z hlediska vývoje problémovou klávesnici jsem již psal. Pokusíme se ještě vymyslet nějaké řešení, ale zatím mne upřímně nic moc nenapadá vzhledem k okolnostem. Už tak jsme museli složitě optimalizovat drivery, které dokáží pracovat s danou klávesnicí, protože klávesnice se chová řekněme nestandardně a posílá nestandardní odezvy systému, které musíte složitě modifikovat atd. V aktuálním stavu jsme schopni prostřednictívm lokalizace podporovat hardwarovou klávesnici jako CZ klávesnici, je nutno zapnout HW podporu...

Někteří si stěžujete, že nejste vyslyšeni. Už jsem zde několikrát uváděl, že je pro mě občas problematické věnovat se tomuto foru, sleduji primárně sekci naší společnosti. Zajímavé je, že Vás nikoho nenapadne napsat mi přímo email, adresu mám jak v profilu tak na webu společnosti (jméno mám ve svém podpisu). To je pro Vás jednodušší oslovovat nás jako tvůrce software prostřednictvím fóra než přímo adresovaným emailem?

K dalším příspěvkům se vyjadřovat nebudu, nejsem kompetentní se vyjadřovat za obchodní oddělení.

Budu Vás co nejdříve informovat...
zidane_ce4you (244)|21.3.2007 17:23
Dobrý den,
podařilo se nám modifikovat systém zadávání znaků prostřednictím klávesy "ALT", podařilo se nám mezi tato data vložit také číslice 0-9.
Přikládám cab, který můžete otestovat.
Dejte mi vědět jestli je chování lokalizace korektní, poté bychom připravil instalátor s aktuální verzí lokalizace.
XTR_ce4you (52)|22.3.2007 05:31
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
podařilo se nám modifikovat systém zadávání znaků prostřednictím klávesy "ALT", podařilo se nám mezi tato data vložit také číslice 0-9.
Přikládám cab, který můžete otestovat.
Dejte mi vědět jestli je chování lokalizace korektní, poté bychom připravil instalátor s aktuální verzí lokalizace.[/QUOTE]

SUPER! jdu na to a dam vedet ...

XTR_ce4you (52)|22.3.2007 05:53
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
podařilo se nám modifikovat systém zadávání znaků prostřednictím klávesy "ALT", podařilo se nám mezi tato data vložit také číslice 0-9.
[/QUOTE]

Nejak se mi to nedari rozchodit ... radeji vam napisu email (viz. vase vyzva vyse), presto diky za snahu!
zidane_ce4you (244)|22.3.2007 08:04
Na základě emailu ještě doplním další informace:

Podařilo se nám přidat numerické znaky právě do dialogu, kterí inicializuje klávesa ALT.Pokud tedy potřebujete zadat číslo tak prostřednictvím klávesy ALT vyvoláte tento dialog, kde za prvními několika znaky najdete i čísla. Modifikace těchto dat byla problematická, proto nešlo čísla vložit hned na začátek celého řetězce, aby byla přístupná okamžitě. Viz. screenshot v příloze.
Pavel Koza (4761)|3.5.2007 17:19
Lidi nezlobte:) Tuto diskuzi jsem rozdelil, konkurencni lokalizaci najdete tady.
harmon_ce4you (10)|22.5.2007 13:06
[QUOTE="zidane"]Na základě emailu ještě doplním další informace:

Podařilo se nám přidat numerické znaky právě do dialogu, kterí inicializuje klávesa ALT.Pokud tedy potřebujete zadat číslo tak prostřednictvím klávesy ALT vyvoláte tento dialog, kde za prvními několika znaky najdete i čísla. Modifikace těchto dat byla problematická, proto nešlo čísla vložit hned na začátek celého řetězce, aby byla přístupná okamžitě. Viz. screenshot v příloze.[/QUOTE]

I když jsem si zakoupil lokalizaci v Dubnu t.r. proč již tato uprava není na vašich str.v instalačce??? Vyzkoušel jsem tento cab , se mi odinstalovala stara a nahrala tato a bohudík pracuje OKI.
zidane_ce4you (244)|22.5.2007 14:41
[QUOTE="harmon"]
I když jsem si zakoupil lokalizaci v Dubnu t.r. proč již tato uprava není na vašich str.v instalačce??? Vyzkoušel jsem tento cab , se mi odinstalovala stara a nahrala tato a bohudík pracuje OKI.[/QUOTE]
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, instalační soubor bude aktualizován.