Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 64

Téma: SPB Mobile Shell aneb ergonomie ovládání PPC v praxi

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Jste spokojení s ovládáním svých kapesních miláčků? Ne, opravdu se neptám na ovládání manželů/manželek menšího vzrůstu, ale na ovládání kapesních zařízení se systémem Windows Mobile:-). Chtěli byste je ovládat jednou rukou? Líbí se Vám systém ovládání TomTom? Pokud souhlasně přikyvujete, posaďte se a před přečtením tohoto článku si sežeňte $29.95 - na konci recenze je budete nejspíš potřebovat.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000307_VQCa361082007220161722.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Povedená recenze.
    Rád bych upozornil na to, že v SPB Kontaktech diakritika funguje. Ale nějak záhadně. Mám kontakty s názvem Štěpa a Žaba. Prvního jmenovaného to normálně najde, kdežto druhého ne.
    Celkově z mého telefonního seznamu nenajdou SPB Kontakty pouze toho Žabu. Jako by v nějakém souboru s písmeny zapoměli na Ž. Všechny ostatní kontakty s diakritickým znaménkem jsou nalezeny bez problémů.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Díky za upozornění.
    Fakt je, že jsem vyzkoušel 1-2 jména a nic, takže jsem to bral jako klasiku.
    Asi jsem taky zkoušel něco zrovna nefunkčního.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

To že to nevyhledává kontakty začínající Ž je pouze díky nedokonalému souboru s češtinou (překladu). Stáhněte si opravený soubor a hoďte ho do adresáře s SPB Shell (standartně v Program Files) Po SR už vám bude vyhledávání fungovat korektně. Poděkování příjmám NonStop :-))))
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No jo, šikovný český ručičky ...
    :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Njn. Jinak SUPER recenze. Navíc teď při ovládání XDA III nepotřebuji ani ten palec Jde to jen pomocí HW tlačítek :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od daww
    ... nepotřebuji ani ten palec ...
    Dík.
    Btw - čím mačkáš ta hw tlačítka?

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

mno vypada to moc pekne ale cpou nam tam spoustu veci ktere nepotrebuji a rad bych si to vic sam nakonfiguroval zejmena oday to menu jeste skousnu...ale nejvic mi vadi ze nemuzu potvrzovat ikony na today stlacenim joysticku nechapu to mozna mu leze do zeli ilauncher nevim ale straci to pak docela smysl...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

dostals mě. Myslel jsem to tak, že nopotřebuji matlat po displayi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od kultus
    ze nemuzu potvrzovat ikony na today stlacenim joystickul...
    Chybu hledej tozhodně někde jinde. Funguje jak tapnutí pomocí Joye tak dlouhé podržení a vyvolání kontextové nabídky.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

njn tak to je ten ilauncher...tak to je blbi...musim se jeho necertifikovaneho BARu zbavit...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Potvrzování joystickem funguje na Artíkovi bezvadně.
    Akorát se mi zdá pohodlnější ťuknout tam palcem na "Baterku" a pak na další ikonu. Ale to je asi individuální.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Pokud mám vyjetou HW klavku, tak je natahování palce nahoru dost nepohodlné a je mnohem rychlejší ovládání pomocí Joye. Je legrační sledovat jak se telefony přibližují PDA a PDA telefonům :-) SPB Shell Menu je fakt zdařilé a po drobném přeuspořádání je to prostě pecka. Čtveřici tlačítek pod displayem mám nakonfigurováno následovně zleva: StartMenu; Menu New; SPB Menu; OK (Zavření aplikaci) a spolu s Joyem jde fakt ovládat téměř cokoliv jedním prstem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od daww
    ...pouze díky nedokonalému souboru s češtinou (překladu).
    Tak přesně to jsem si taky myslel. Jen jsem neměl čas je prostudovat. Opravdu velmi děkuji. Je to víc než kvalitní náhrada za na mé ROMce nefungující SmartDialer :yes: :yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Chybí mi u toho možnost víc nastavit počasí (nelze editovat místo tak jak v SPB Weatheru - prostě tam nedostanu vlastni zdroj). Dál mi chybí možnost víc to provázat s jiným správcem agendy (třeba Pocket informant), protože při kliknutí na schůzku na obrazovce "Nyní" to hodí do defaultního WM kalendáre, ne do PI.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SPB Mobile Shell 3
    Od Watchick v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 111
    Poslední příspěvek: 12-07-2010, 11:14
  2. SPB Mobile Shell a WM 6.5.1
    Od vit100 v sekci Touch Pro
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-11-2009, 18:45