Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Slibotechna SmartMaps?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jen malé povzdechnutí… Pokud projdu debatu k SmartMaps, tak loňská "srpnová" verze se nekonala ani v přislíbeném listopadovém termínu, letos 5. února bylo přislíbeno vydání nové verze do týdne… Skutek utek, máme dva týdny po termínu a stále nic… No nevím nevím, ale seriózní mi to rozhodně nepřijde. Nechci rozebírat, proč setrvávám u SmartMaps a nepřejdu ke konkurenci, ale to neustálé posouvání termínu nové verze a následné nedodržení, to je fakt síla. Stále doufám, že nová verze bude plná novinek, prostě bomba, jinak budu nakrknutej, že to čekání nestálo za to :sarcastic: .
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Já to nerozebíral, přešel jsem na OziExplorer... SmartMaps jsem vyzkoušel v jižních Čechách a moc unešen jsem z nich nebyl, třeba na Medvědí stezce jsem se dle nich většinou pohyboval pěkně daleko od vyznačené turistické stezky :no: .

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Take nevim, jestli se vubec jeste tesit, kdyz se do novych verzi navic nedaji pouzit (podrobnejsi) turisticke mapy ze starsich verzi a to co Ozi to asi stejne umet nebude :-( ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak beta verze SmartMaps 2.9.0 je ke stažení tady (pouze pro registrované...).
    Změny:
    * Obecne / Routing: kompletne prepracovan = zrychleni vypoctu, zmena formatu dat, rozsireni pokryti navigacnich dat (zahusteni CR, doplneni prujezdnich dat zahranici - SK, PL, D, A, H, SLO, HR, BIH)
    * Obecne / Zobrazeni satelitu vcetne prumerne chyby pozice v metrech
    * Obecne / Zoom +/-: vylepsen linearni zoom
    * Obecne / Volba meritka: vylepseno razeni map a doplneny nazvy urovni
    * Mapa / Rejstriky: usnadneni vyberu rejstriku sidel
    * Mapa / Zaznamenane trasy: pridana moznost zobrazeni trasy v mape (i pri prehravani)
    * GPS / Rotace mapy: rozsireny moznosti rotace
    * GPS / Zaznam trasy: format rozsiren o zaznam casu, nadm. vysky apod. (v dalsi verzi bude export do GPX)
    * Volby / Zmena rozliseni: pridano vice moznosti zvetseni mapy (2x, 4x, 8x)
    * Volby / Zmena barevnosti: pridano ztmaveni mapy a moznost barevne korekce RGB
    * Volby / Funkce: vylepsena funkce Auto-zoom na zmenu meritka dle rychlosti pohybu
    * Volby / Zobrazeni: zobrazeni grafickeho a numerickeho meritka a nazvu mapy
    * Volby / Zobrazeni: pri zobrazeni poctu satelitu je zobrazovana i presnost mereni v metrech (dle udaju GPS)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

To Vladas: velmi s Tebou souhlasím co se týče turistických map: ty "nové" jsou opravdu podstatně horší, než byly předchozí (speciálně v mé oblasti Jeseníků). Musel jsem také přejít k Ozi. Jo, "pokrok" se někdy nedá zastavit...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od kopacek
    To Vladas: velmi s Tebou souhlasím co se týče turistických map: ty "nové" jsou opravdu podstatně horší, než byly předchozí (speciálně v mé oblasti Jeseníků). Musel jsem také přejít k Ozi. Jo, "pokrok" se někdy nedá zastavit...
    A to v novem engine nelze pouzit ty stare turisticke mapy?

ODPOVIM SI SAM:
    LZE POUZIT

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Bohužel nedají. Mám sice i starou verzi SmartMaps, ale ta zase neběží na WM5...
    Ono stejně pro vážnou práci v terénu je nejlepší program typu Ozi už jenom z toho důvodu, že člověk není odkázaný pouze na jednu mapu, ale může použít téměř nekonečné množství map.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Kocir
    A to v novem engine nelze pouzit ty stare turisticke mapy?

ODPOVIM SI SAM:
    LZE POUZIT
    Pokud vim, tak v novejsi verzi SM bohuzel nejde pro stare mapy pouzit registraci z tech novych map, nebo se daji jeste ty starsi mapy koupit a zaregistrovat i pro novejsi verzi SM ?

Vlastnim (samozrejme legalne) novejsi Krusne hory a hodily by se jeste ty Jeseniky, kam casto jezdim (a mozna se budu i stehovat), ale ty nove mapy opravdu stoji uplne za houby :-(.
    Skoda, ze se nedaji koupit ty starsi mapy i ve formatu do Oziho :-(.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pro OziExplorer se dají koupit turistické mapy od Shocartu http://www.gpsweb.cz/shocart.htm

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A pro PathAway KČT i Shocart tady: http://www.navisat.cz/w3shop/categor...ory=80&open=80

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od kopacek
    Bohužel nedají. Mám sice i starou verzi SmartMaps, ale ta zase neběží na WM5...
    Ono stejně pro vážnou práci v terénu je nejlepší program typu Ozi už jenom z toho důvodu, že člověk není odkázaný pouze na jednu mapu, ale může použít téměř nekonečné množství map.
    Původní verze turistických map lze provozovat i s novější verzí pro WM5, jen je nutné po jejich instalaci z původního CD instalovat novější verzi SM.
    Pokud je sériové číslo volné, lze jej v Samoobsluze zaregistrovat a získat aktivační klíč.

V případě problémů se prosím obraťte na naši technickou podporu.

Podobná témata

1. SmartMaps + WM5
    Od milda2000_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 110
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 09:39
  2. SmartMaps a rw6815
    Od VVlada v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-03-2007, 14:55
  3. SmartMaps
    Od Jirka K._ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-05-2006, 17:56
  4. Smartmaps pre SR
    Od ivanmart07 v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-12-2004, 19:54