Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO versus MioMap

Vlada165 (676)|21.2.2007 08:11
Ja jsem tak videl oba programky, tak mi prijde, ze umi "skoro to same", akorat ze MioMap je "ocesanejsi" (iGo se mi zda ze je uzivatesky privetivejsi a ma vic nastaveni, ale je skoda, ze oba nemaji ukladani itineraru a musi se to delat jedine rucne kopirovanim souboru :-(...).

Jde prosim u MioMap nejak vypnout ta na displayi prekazejici znacka oznamujici aktualni dovolenou rychlost ?

Pletu se, anebo je nektery z techto programu v necem lepsi, popr. novejsi a ma nejake sikovne funkce navic a ktere prosim ? Dik ...
pslany (130)|22.2.2007 07:00
hmm, ja zase celou dobu pouzival IGO, a ted nedam dopustit na Miomap, ktery mi pripadao neco lip ovladatelny, napr. pridani radaru, zkus porovnat ...
Vlada165 (676)|22.2.2007 07:49
Prave ze jsem ted teprve MioMap nainstaloval a opravdu se mi zda ze v iGO je vic moznosti nastaveni, i kdyz ve verzi SE asi bohuzel neco ubylo (nemuzu najit napr. "kvalitu zobrazovani") a doufam, ze nakonec s tim nastavenim nedopadne jako TomTom ;-(
(tedy ze neodeberou vse uzitaecne, co se da nastavovat podle vlastniho uvazeni)

Radary jsem v iGO zatim nepouzival a pokud uz je pouzivam, tak radeji v TomTomu a to hlavne i proto, ze pro TomTom jsou aktualnejsi mapy a pouzivam jej tedy precejen casteji.
Na iGO se mi hlavne libi to, ze se tam da vypnout to priblble "automaticke zoomovani" a muzu tedy videt, jak daleko porebuji (tedy kde jsou jake objizdky a pod.) a bohuel se oproti poslednimu TomTomu snazil i pri "nejrychlejsi auto" navigovat do "zkratek" a jednosmerek, takze iGO mam spis na "hrani a kochani okolim trasy" a TomTomu (s novejsimi mapami) duveruji pri navigaci precejen o neco vic.

Zkratka kazdy z tech programu ma "sve" a skoda, ze nektere veci nemohou mit oba, protoze pak uz by asi byly "moc dokonale" a to zrejme "nejde" ;-( ...

Ted jsem prave objevil jako alternativu iGO ten MioMap, tak se snazim zjistit, ktery z nich je lepsi, at mi zbytecne v PDA nezabiraji misto oba soucasne, ale zda se mi, ze krome ovladani umi v podstate "skoro to same" ...
pslany (130)|22.2.2007 09:54
Mapy jsou prakticky stejne, jen jsou drobne rozdily v ergonomii ovladani, s tim Tomtomem jsme na to stejne ... :)
Vlada165 (676)|22.2.2007 10:27
Mapy jsou iGO a MioMap uplne stejne (alespon tedy u mne), ale bohuzel tam dost chybi oproti nejnovejsim mapam z TT a to je to nejnovejsi aktualizace :-(.
sikula05 (272)|22.2.2007 14:24
Všem těm co si nakoupili všemožné navigace a pak je zkoušejí...která z nich je lepší....tak všem těm děsně závidím jejich příjmy;) Protože žádné zkušební demo jsem nikde na stránkách výrobců neobjevil...a že by se tu diskutující veřejně přiznávali k něčemu nekalému....tak tomu nevěřím:!:
Vlada165 (676)|22.2.2007 14:35
No tak muzes zavidet, i kdyz opravdu nevim, proc by si je nikdo nemohl koupit, ale je to "mirne O.T." a dotaz znel uplne jinak...
jarda62_ce4you (3)|6.12.2007 21:02
stěma mapama nevím tt6 má mapy někdy leden 07 a novější asi nebudou pro mio/igo 07.07a rozdíl je znát jinak mio a igo jsou upně stejné a ruzné skiny radary atd se lépe dělaji v mio