Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opera 8.6 Poradí někdo?

David Srbený (5)|20.2.2007 17:30
Mám ve VARIO nainstalovanou Operu (prohlížeč :)) ) a po 30 dnů jsem s ní byl spokojený.
Zkoušel jsem hledat "licence key", ale bohužel. Sice jsem nějaké našel - nefunkční! :( Zná někdo registrační číslo (kromě výrobce)? Dík

Jsem na těchto stránkách NewBoy a své MDA mám teprve asi 2 měsíce, tak snad se neptám na nesmysly. ;)
P.S. Že si jí můžu zakoupit vím taky!
ElSoft (1244)|20.2.2007 18:03
a četl jsi toto :O
Zdenek Malinsky (9781)|20.2.2007 18:05
Ptáš se na nesmysly. Při registraci jsi se zavázal dodržovat pravidla pro diskutující, kde najdeš třeba toto: [CODE]Zapomeňte na warez. Ve všech diskuzních fórech je přísně zakázáno poptávat či nabízet warez, vkládat nelegální software ve formě souborů či jen odkazovat na stránky, kde se nelegální obsah vyskytuje.[/CODE]
A pokud jsi to náhodou "přehlédl", tak když jsi psal svůj příspěvek jsi nemohl přehlédnout nad oknem pro psaní příspěvku toto: [CODE]DŮLEŽITÉ - WAREZ! Přátelé, poslední dobou se tu rozmáhá nešvar nazvaný WAREZ. Nehodlám nikoho přesvědčovat, přemlouvat nebo jinak svádět na tu "správnou cestu", každý ať si dělá, co uzná za vhodné a co mu svědomí dovolí. ALE! Na tomto serveru se prostě warez nebude veřejně ani nabízet, ani poptávat, ani měnit, ani se nebude vášnivě diskutovat o tom, že warez je vlastně v pohodě. Ne, warez je na ce4you prostě tabu. Pokud s tím má někdo problém, je mi líto, ale je to pouze jeho problém. Děkuji za pochopení.[/CODE]

Takže když krást, tak mimo toto fórum a web.