Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Archivace SMS na MDA2/Dataphone2

Jiří Pospíšil_ce4you (923)|15.2.2004 20:00
Shanim program na archivaci SMS na pristroji DATAPHONE2. Co byste doporucili.
gm_ce4you (176)|15.2.2004 21:06
Gsm MAnager od Sunnysoftu nebo potom nějaký freeware-Easy sms.
gm_ce4you (176)|15.2.2004 21:30
Ještě doplním,že toho softu je opravdu hodně.Já osobně používam GSM Manager.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.2.2004 09:52
Ja mel na mysli nejaky program, ktery dokaze Exportovat a Importovat SMS z databazi ( prijate, odeslane, atd..) do nejakeho souboru. A ne komplexni spravu volani typu GSM MANAGER od Sunnysoftu. Vzdyt Dataphone2 uz ma vetsinu veci zabudovanou.
Pavel Koza (4761)|16.2.2004 12:42
[QUOTE="JirkaP."]Ja mel na mysli nejaky program, ktery dokaze Exportovat a Importovat SMS z databazi ( prijate, odeslane, atd..) do nejakeho souboru. A ne komplexni spravu volani typu GSM MANAGER od Sunnysoftu. Vzdyt Dataphone2 uz ma vetsinu veci zabudovanou.[/QUOTE]

Jak presne by to melo fungovat, co by to melo umet a kolik byste za to byl ochoten zaplatit:D Ne, vazne, zkuste popsat, jak by ta utilitka mela fungovat, a ja zkusim premluvit kolegu, aby se na to kouknul.
malajizva (63)|16.2.2004 12:56
Nechci vam do toho kecat... ale myslim, že nejlepsi by bylo to, co vidim v MDA prenaset do Outlooku. To znamená standardní strukturu SMS - s podadresari 1. delete items,2. drafts, 3. inbox,4. outbox,5. Sent Items... kdyby to bylo tak budu:D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.2.2004 14:09
[QUOTE="Pavel Koza"]
Jak presne by to melo fungovat, co by to melo umet a kolik byste za to byl ochoten zaplatit:D Ne, vazne, zkuste popsat, jak by ta utilitka mela fungovat, a ja zkusim premluvit kolegu, aby se na to kouknul.[/QUOTE]

Dle meho nazoru by bohate stacilo, kdyby program umoznoval urcit kterou slozku SMS chci EXPORTOVAT ( z moznosti : Dorucena posta, Koncepty, Odeslana posta, Odstranena posta a Posta k odeslani) a tento EXPORT ulozil do souboru.
A obracene pri IMPORTU, aby byla moznost volby slozky , kterou bych chtel obnovit, a z urceneho souboru ( ktery jsem si drive vyEXPORTOVAL) provedl IMPORT do slozek ktere jsem urcil.
Zpocatku, aby se kolega nazalekl, by stacilo EXPORTOVAT a IMPORTOVAT vsechny slozky z "Doručene posty SMS" ( Dorucena posta, Koncepty, Odeslana posta, Odstranena posta a Posta k odeslani) bez moznosti vyberu. A v pripade IMPORTU aby doslo i k prepsani jiz existujicich SMS. Proste, aby to mel kolega zpocatku co nejjednodusi.
malajizva (63)|16.2.2004 15:21
V tom případe by stacila pouze v PDA funkce, ktera by umela vzit SMS (nebo vice SMSek) a dat je do prislusneho adresare v ActiveSync. při pouziti funkce Move mi to nenabizi moznost presun do e-mail. bylo by to univerzalni a za maximalniho pouziti toho co uz je.
Takze jeste jednou: funkce, která rozsiri nabidku Move z pouze SMS na Emaily - které se standardne synchronizuji...
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.2.2004 17:03
[QUOTE="malajizva"]V tom případe by stacila pouze v PDA funkce, ktera by umela vzit SMS (nebo vice SMSek) a dat je do prislusneho adresare v ActiveSync. při pouziti funkce Move mi to nenabizi moznost presun do e-mail. bylo by to univerzalni a za maximalniho pouziti toho co uz je.
Takze jeste jednou: funkce, která rozsiri nabidku Move z pouze SMS na Emaily - které se standardne synchronizuji...[/QUOTE]

Ja osobne bych byl pro export do souboru. Uz jen z duvodu archivace ( STORAGE, SD karta). Proste soubor je soubor.

For Pavel Koza : Tak jak se kolega na to tvari ??