Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Pocket Navigator 6 - Krása přenesená na displej

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Pocket Navigator 6 je v porovnání s konkurenčními programy v něčem stejný a v něčem trochu odlišný. Grafika map je velice zdařilá a oblíbíte si ji na první pohled. Příjemná navigace vás dovede bez problémů do cíle. Také databáze zájmových bodů je víc než bohatá. Najde se vůbec něco, co bychom programu mohli vytknout? To se dozvíte v této podrobné recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000303_D9tJ27049200711112105.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Děkuji za pěknou recenzi od bergmanna
    Zkoušel jsem zatím jen verzi pro noteboo.k - PC Navigator6.
    Nedaří se mi do PC Navigatoru 6 vložit vlastní body zájmu POI .

V návodu je jen pár řádek o použití programu getmef, který má převést vkládanou databázi (např. z http://online.poi.cz/ ) na soubor typu .mef.
    Neumí ale soubory ov2, csv, gpx, wpt .... se souřadnicemi radarů stáhnuté z online.poi.cz . Poněkud krkolomně by bylo možné soubor typu .csv načíst do EXCELU a uložit jako .xls. Tak mi poradili v MapFactoru. Bohužel ani tento postup jsem nerozchodil!
    Výsledek by se měl uložit jako soubor s názvem cat999.mef do adresáře europe_ta .
    Zde vidím další dvě nevýhody:
    1. nelze vložit vlastní ikonu pro nové POI (např. TomTom to umí)
    2.Tento soubor s POI nelze doplňovat. Je jen jeden a musí se tedy celý znovu přepsat i když chcete doplnit jen jednu položku.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zda sa to byt zaujimavy program... Nevedeli by ste mi povedat ako je na tom pokrytie Slovenska napriklad v porovnani s Igo? Okrem Igo bolo zatial pre slovensko vsetko prakticky nepouzitelne

edit: Uz som si precital poslednu vetu.. Takze nie je potrebny dalsi komentar

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

MapFactor používá v Navigatoru6 nejnovější mapy od TeleAtlas verze 2006.7, ale bez dalších doplnění (IGO doplňuje mapy Slovenska od místních vydavatelů).
    Jinak oficiální popis:
    Detailní bezešvá vektorová mapa Evropy pokrývající Andoru, Belgii, Českou Republiku, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francii, Německo, Maďarsko, Irsko, Itálii, Litvu, Lotyšsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, část Ruska, Turecko, Vatikán a Velkou Británii do úrovně ulic.
    A hlavní průjezdní tahy Albanie, Běloruska, Bosny a Herzegoviny, Bulharska, Chorvatska, Makedonie, Moldavska, Srbska a Černé Hory, Slovinska, Ukrajiny
    Další je v testu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

opravte si prosim chybku:

..a víc než zájmových bodů 2 367 000
    na zacatku clanku, pak prosim prispevek smazte, diiiky, kuba

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Nevite nahodou jestli se da nekde sehnat trial verze Pocket Navigator 6 nebo i plna .budu rad kdyz mi to napisete i na email cook@atlas.cz diky predem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Plná verze se nechá 100% koupit v e-shopu a nejspíš i přímo v jejich sídle, já tam alespoň kupoval MapFactor pro PC .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Díky za radu podívám se nato

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Docente a mame tu problem mas ICQ?????

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Je potreba k .net na pc pro pc verzi??

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Mohu se některého z uživatelů zeptat na rychlost výpočtu trasy (resp. přepočtu)? A jak je to s mapami Evropy - jsou spojené, nebo se mezi nimi musí přepínat?
    Díky za info.

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Já tento program používám víc jak rok a jsem spokojený. A to ještě dodávám že mám beta verzi. Jsem lempl a ještě jsem se nedokopal k výměně za plnou.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak jsem konecne spustil Pocket navigator 6!!!Hura a pak ze se nedaji sehnat cisla:-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Víš, kam běž s tímhle jásotem?
    Já se taky nechlubím, když šlohnu tatranku v Lídlu......

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak sorry mel jsem radost ale bohuzel predcasnou skoda pekne se rozbehl instalator vse probehlo tak jak ma ale nechapu proc jsou zamceny mapy nejdou mi nainstalovat a kdyz ji prekopiruju na pametovku tak to chce zas licencni klic sakra nekde je crack na mapfactora ale nejde stahnout bohuzel

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. MapFactor Pocket Navigator 6 - Pocket PC a mapy
    Od xaries v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-03-2007, 00:06
  2. pocket navigator 6
    Od xaries v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-03-2007, 08:48
  3. Reakcí: 12