Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nahradni Display Qtek 9090

ja.viper_ce4you (0)|19.2.2007 17:18
Zdravim

Chtel jsem se zeptat zda nevite kde by se dal sehnat nahradni display na Qtek 9090 Pri posledni sluzebni ceste se mi asi otlacil displey kdyz jsem ho mel v tasce a mam napric celym displaym nekolik car a dole mam jednu cca 3 cm sikmou caru

Kdyz jsem hledal na ceskem webu tak jsem nasel nahradni LCD display za 5k .. coz je des.

Ale hledal jsem i dale ve svete a nasel jsem LCD dispalye levneji ...
napr na ebay apod ...
http://www.phonepartners.com/?p=5&id=3605

ale pokud by se dal objednat nekde z webu abylo nas vice ... tak by se dalo urcite domluvit ..

Jsem rad za jakekoliv pripominky
DIK
Viper
ja.viper_ce4you (0)|22.2.2007 17:57
takze jen pro Info

Kontaktoval jsem jednu cinskou spolecnost a odpovedeli mi

LCD vyhde na 58 $ budu to objednavat pristi tyden .

Pokud by mel nekdo zajem o dalsi kus tak at se mi ozve na mail ja.viper@email.cz

Zatim objendnavam 2 ks jeste pro jedhono cloveka z cech co ma stejny problem

Doprava do CR vyjde na 9$
Safrane (1)|18.8.2007 18:30
Dobrý den, mám také MDA III a nedopatřením jsem u něj v práci rozbil displej. Potřeboval bych sehnat nový. Mohl byste mi prosím poradit kde bych jej mohl sehnat? Děkuji.
Milis (129)|19.8.2007 02:49
Nevím, zda je to s vašimi přístroji kompatibilní, ani zda vá to pomůže, ale mám tady na prodej funkční displej z Artemise(P3300). Má popraskanou dotykovku. Dle info z tohoto 4a lze dotykovka samostatně vyměnit.
ja.viper_ce4you (0)|19.8.2007 12:16
[QUOTE="Safrane"]Dobrý den, mám také MDA III a nedopatřením jsem u něj v práci rozbil displej. Potřeboval bych sehnat nový. Mohl byste mi prosím poradit kde bych jej mohl sehnat? Děkuji. [/QUOTE]
Zdravim

muzu vam poslat kontakt na toho cloveka z ciny se ktrerym jsem to dojednal ..
Cena vysla cca na 1250 i s dopravou .
poslete mi mail . Poslu vam PM