Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový Activesync 4.5 a přístup k webu

Stanson_ce4you (0)|19.2.2007 17:12
Zdravím všechny, mám malý problémek s novým Activesync, dříve když jsem měl PDA v kolébce připojené k PC, tak jsem měl PDA připojené k internetu. Určitě jsem tenkrát nic nenastavoval, jen jsem nainstalil acstivesync a makalo to.Teď mi to ale nemaká a už nevím kde co nastavit. Díky za každou radu.
FSC LOOX N560
Marian Veselý (662)|19.2.2007 17:32
Může to být firewalem.
kultus (418)|19.2.2007 19:36
mne to taky nejede a firewall jsem vypnul
....jinak nevite kde bych nasel nastaveni internetu pro AS a pro GPRS predtim mi to jelo ale nak se mi to rozhasilo a nevim jake jsou ty nastaveni pro Internet, Sit v zamestnani a pod...(vim kde hledat v zarizeni potrebuju jen ty nastaveni)
Docent (1234)|19.2.2007 19:39
Vypnul - tj. povolil vše nebo ho úplně shodil? Třeba u Sygate Personal Firewall "Povolit vše" nestačí, musí se úplně vypnout.
kultus (418)|19.2.2007 20:58
je schozenej...jinak co ty nastaveni precetl jsem clanky na ce4you co se tykali AS a v tomhle pripade mi moc nepomohli opravdu potrebuju nakej navod nebo popis nastaveni pripojenipro WM5 asi jsem lama ale na starem smartu SDA jsem chapal vsemu jak to funguje tady mi to u tech nastavenich nejak unika...tovarni nastaveni schodi vlastne vsechny nastaveni telefonu(PDAcka) tak bych se tomu rad vyhnul...
Carpenter_ce4you (166)|20.2.2007 20:05
Hmm, mně se to stalo taky a nevěděl jsem, co s tím.
Nakonec pomohlo triviálně změnit v "connections" - "connections" - "advanced" síť, uložit, vrátit tam původní a znovu uložit.

A ejhle, najednou se internet zase rozběhnul.:D
kultus (418)|20.2.2007 20:57
nevim co to bylo aleuz to jede smaznul jsem vsechna pripojeni a jde to jeste zejtra konfignem GPRS kdyz jsem mimo AS a bude...
zdenek426 (1)|2.3.2007 14:04
Již to tu bylo popsáno ve spojitosti s dřívější verzí Active sync.
Takže tuhle úpravu registru na PC jsem nevymyslel já, jen ji znovu dávám k dispozici. Je tedy potřeba upravit v PC klíč v registrech.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services]
"AllowLSP"=dword:00000000

zdenek426