Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync na PDA se nespustí

pekro (346)|19.2.2007 12:49
Mám dotaz hledal jsem ale odpověď nenašel

Po připojení mého PDA k USB se ozve jen zvuk připojení zařízení do PC, ale už na PDA nenaskočí Připojování AS. V pátek vše fungovalo Ok od té doby se nic neinstalovalo a dnes to prostě nefunguje:(
Zkoušel jsem i HR, a vrátit se zpět k záloze v pátek a nefunguje.
Pokud udělam jen HR a nenačtu zálohu tak se PDA připojuje

nevíte někdo co stím?

Stanislav Koneš (19)|19.2.2007 14:07
Nepotěším tě, ale jediné co skutečně pomohlo je HR a nová instalace. Nějaké návody jsem sice našel, ale jedině výše uvedený postup problém vyřešil. V návodech se šachovalo s nastavením firewalu, registrama na PC atp. ale to k cíli to nevedlo.

Zkus třeba zde a dále ActiveSync Troubleshooting
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.2.2007 15:53
Ani já tě nepotěším… Obdobný problém, tzn. MDA se připojilo, ale synchronizace veškerá žádná a dokonce ani tzv. nulová (nesynchronizovat nic) nepomáhala, stále chybová hláška, nepomohl ani dowgrade AS na nižší verze… jak píše Standa Koneš, také jsem trochu šachoval kolem firewalu a registrů. leč bez úspěchu - jsem normální uživatel, ne odborník. Zajímavé bylo, že instalace nových programů, resp. úpravy prováděné TotalCommanderem z PC byly funkční, jen ta synchronizace veškerá žádná. Provedl jsem proto totální odinstalaci a vymazání AS, dal HR na MDA a po nové instalaci AS běží vše OK.
atomion (1159)|19.2.2007 16:20
Jojo, tohle řeší opravdu pouze hard reset. Včera jsem také vyzkoušel několik postupů, včetně kompletního odstranění AS v počítači a nainstalování novější verze - nepomohlo. Chyba je v PPC a tudíš jedině HR případně záloha PIM abys neztratil všechny maily, SMS apod. Hlavně neodzálohovávej systém, protože by HR nepomohl.
Jason_ce4you (260)|19.2.2007 17:37
Mně tohle dělá někdy po přetaktování Pocket Hack Masterem a pomůže mi jedině HR a pak obnova ze zálohy.Taky mi nepomohly žádný odinstalace atd.... :((