Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ActiveSync na PDA se nespustí

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Mám dotaz hledal jsem ale odpověď nenašel

Po připojení mého PDA k USB se ozve jen zvuk připojení zařízení do PC, ale už na PDA nenaskočí Připojování AS. V pátek vše fungovalo Ok od té doby se nic neinstalovalo a dnes to prostě nefunguje
    Zkoušel jsem i HR, a vrátit se zpět k záloze v pátek a nefunguje.
    Pokud udělam jen HR a nenačtu zálohu tak se PDA připojuje

nevíte někdo co stím?

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Nepotěším tě, ale jediné co skutečně pomohlo je HR a nová instalace. Nějaké návody jsem sice našel, ale jedině výše uvedený postup problém vyřešil. V návodech se šachovalo s nastavením firewalu, registrama na PC atp. ale to k cíli to nevedlo.

Zkus třeba zde a dále ActiveSync Troubleshooting

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ani já tě nepotěším… Obdobný problém, tzn. MDA se připojilo, ale synchronizace veškerá žádná a dokonce ani tzv. nulová (nesynchronizovat nic) nepomáhala, stále chybová hláška, nepomohl ani dowgrade AS na nižší verze… jak píše Standa Koneš, také jsem trochu šachoval kolem firewalu a registrů. leč bez úspěchu - jsem normální uživatel, ne odborník. Zajímavé bylo, že instalace nových programů, resp. úpravy prováděné TotalCommanderem z PC byly funkční, jen ta synchronizace veškerá žádná. Provedl jsem proto totální odinstalaci a vymazání AS, dal HR na MDA a po nové instalaci AS běží vše OK.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jojo, tohle řeší opravdu pouze hard reset. Včera jsem také vyzkoušel několik postupů, včetně kompletního odstranění AS v počítači a nainstalování novější verze - nepomohlo. Chyba je v PPC a tudíš jedině HR případně záloha PIM abys neztratil všechny maily, SMS apod. Hlavně neodzálohovávej systém, protože by HR nepomohl.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Mně tohle dělá někdy po přetaktování Pocket Hack Masterem a pomůže mi jedině HR a pak obnova ze zálohy.Taky mi nepomohly žádný odinstalace atd.... (

Podobná témata

1. niekedy sa nespusti Wi-Fi
    Od DrumMates v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-10-2010, 17:46
  2. Nespustí se TouchFlo
    Od bopi v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-10-2009, 11:04
  3. Problem s MDA Qtek 9100 - nespusti se windows
    Od TeRm!X v sekci Zbývající PPC