Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?

TomTomX (40)|18.2.2007 19:38
Ahoj,

na BoxWave budu objednávat ochrannou fólii ClearTouch Anti-Glare na Asus 63x, recenze vyšla také zde na ce4you.

Nechce se někdo přidat? Znamenalo by to nižší cenu. Platbu zajistím, fólii pak předám buď osobně nebo zašlu poštou.
Má-li někdo zájem, ozvěte se do středy 21.2.

Tom
tomtomx@seznam.cz

PavelBKL (51)|19.2.2007 07:47
Dneska by mi měla přijít, snad. Ještě ji nemám a už vím, že na ASUS A636N je folie po nalepení o necelý milimetr užší.
Počkám a nalepím, pokud to bude nevyhovující tak se asi připojím, s tím, že koupím na stroj s větším displejem a potom si ji zaříznu.:?
marioboy (2)|19.2.2007 16:11
ja by som sa pridal k tej kupe ak môžem. práve som si chcel objednať ten ,,SPECIAL 3-PACK BUNDLE,, mám ASUS 639 dufam že budú sedieť.
PavelBKL (51)|19.2.2007 20:16
Zdravím, tak jak jsem předesílal. Díky Ravenovi - viz. diskuze "Příslušenství", který mi koupi folie sprostředkoval mi dneska dorazila. Mám rovněž asus a639. Na stránkách dodavatele folií se typ a639 nevyskyuje proto Raven zcela logicky objednal folii na 636N.
Folie je menší, když ji dáte s krajem displeje tak, aby byla od plastového krytu PDA a se spodním okrajem krytu PDA, tak z boku a z hora chybí skoro milimetr což je dost. Že by jste snad folii zasunuli až pod kryt PDA, tak to ani náhodou.
Velikost folie odpovídá ani ne rozměru čistého displeje tj. osvětlené plochy. Malé černé orámováni okolo displeje směrem ke krytu PDA už to nepřekryje. Pokud chcete folii od kraje po kraj krytu PDA, doporučuju koupit folii na zařízení s větším displejem a folii dodatečně oříznout např. pomocí pravítka a ostrého např. odlamovacího nože. Jinak pocit z folie je OK, stylus chodí perfektně. Časem koupím asi novou a větší, ten milimetr mi docela vadí.
Raven se rozhodl amíky ještě kontaktovat, ale nevím jak to dopadne.

Hodně zdaru.
TomTomX (40)|20.2.2007 09:10
Poslal jsem do BoxWave dotaz, jak přesně jsou folie pro 636 velké (protože 639 nemají v nabídce). Odpověděli, ať jim pošlu rozměr displaye (resp. chtěli oskenovat přední stranu PDA - a pokud to nelze, tak to mám prý změřit přesným digitálním měřidlem ;-)) a že mi najdou nějakou vhodnou nebo vystřihnou fólii na míru. Tom
PavelBKL (51)|20.2.2007 12:42
OK, pokud ji střihnou na míru od kraje ke kraji tak mám zájem.
TomTomX (40)|20.2.2007 22:04
Změřil jsem rozměr displaye a vyšlo mi 72.95 x 55.25 mm. Takže ten rozměr pošlu BoxWave a zeptám se, co by stálo nastříhání folií na tento rozměr.

Jen teď nevím, jestli do toho někdo bude chtít jít taky - fakt nevím, co pošlou (a jestli jsem se při měření neseknul).... ani za jedno nehodlám ručit a nerad bych od vás dostal na ústa za to, že jsem od vás vybral peníze a pak objednal špatný rozměr..... tak si to rozmyslete a do zítra mi dejte případně vědět.

Tom
PavelBKL (51)|21.2.2007 08:35
Když jsem to sfoukl suplerou tak mi ty rozměry rámečku odpovídají těm, které jsi uvedl. Je to teda hodně natěsno.
Spíš mi vychází 55,18 a 72,86, ale to je celkem jedno, taky jsem to mohl držet zekřiva.
Předpokládám, že budou mít problém trefit desetinu natož pak setinu.
Pokud se ti ozvou dej vědět, mám zájem.
TomTomX (40)|21.2.2007 09:07
Chtěli to změřit s přesností na 0.05 mm - tak to snad trefěj alespoň na 0.1 mm (podle pokynů jsem měl použít "digital calliper":

"Provide a high-res scan of the front of your device next to 2 standard rulers (for height and width) simultaneously. The aspect ratio of the scan should be 1:1 so our engineers can estimate the screen size of your device.
If a scan is not possible to obtain, you may also provide us with a measurement of the dimensions of your screen with a digital caliper. We will need a measurement to the 0.05mm accuracy."

Jinak - snad - kdyby ta fólie byla třeba o 0.2 mm širší - tak by se ten okraj schoval pod rámeček disp. Nebo ne?

T
PavelBKL (51)|21.2.2007 13:54
Ty brďo digital caliperů mám plnej šuplík, vědí, že jsi z české republiky in the mýdlo evropa?? u nás se jede na centimetry :)
jinak je to v pohodě, objednávej.
Větší se zařízne, menší je horší případ. Kontakty si vyměníme případně emailově.
PavelBKL (51)|27.2.2007 20:39
Zdravím, euforie ohledně nákupu zcela přesné folie opadla?
Bohužel se svojí platební kartou se v jejich eshopu nechytám, proto ten dotaz.

Mějte se.
TomTomX (40)|28.2.2007 23:15
Zatím na tom pořád pracuju....... jenom ta komunikace s nima je poněkud těžší. Odpověděli mi, že pro mne mají "kompatibilní fólii" - a že mám poslat faxem objednávku, info o kreditce a že to pošlou. A tak jsem jim napsal, ať mi pošlou, jaký má "kompatibilní fólie" přesně rozměr. Odpověděli, že mi to nemohou říct (doslova "I am not authorized to disclose the ClearTouch dimension to you"). Takže je ještě jednou požádám o ten rozměr...

Tom
TomTomX (40)|5.3.2007 22:29
..opět mi odpověděli, že "nejsou athorized" - v tom případě se omlouvám případným zájemncům, ale nic kupovat nebudu. Napsal jsem jim, že buď pošlou předem rozměry nebo prostě smolík...

Tom
TomTomX (40)|18.3.2007 21:00
Zkusil jsem to ještě jednou - napsal jsem, že když něco kupuju, chci vědět co.... a pár dalších věcí. Odpověď stejná - neřeknou mi rozměr té fólie. Takže od nich nic kupovat nebudu...
Tom
Kruger !!! (26)|19.3.2007 18:17
Takzě ja si dnes koupil fólie od firmy belkin, které jsou určeny pro PDA HP 3800, 3900, 5450, 5550, s Asus A639 sedí úplně přesně ke všem okrajům, takže problém s velikostí by mohl být touto informací odstraněn, avšak o kvalitě těchto mnou koupených fólié nebudu spekulovat, stojí za houby (nechávají bublinky, otisky prstů (jsou samolepící aspoň ten hadřík je fajny)). Ale jednoznačně, rozměr sedí přesně na chlup. Tak jen ať víte.