Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s activesync 3.8.0 a presunom vacsich suborov (nad 30mb) + problem zo zvukom

Blekota (120)|16.2.2007 17:03
mam problem s udrzanim spojenia s PDA ckom vzdy ked dam posielat napr. ebooky alebo mp3jky ktorych je viac napr. 200mb atd. tak vzdy po cca 30-50mb spojenie spadne.. proste sa prerusi a uz sa mi ho nepodari nanovo pripojit k pc.. jedine tak ze dam na PDA soft reset a znova pichnem do kolisky potom ide zasa odznova.. ale do toho soft resetu sa mi ho vobec nepodari uz spojit ale ked ho pichnem do kolisky tak sa ozve zvuk z reprakov ale neni ikona zelena.. zacina ma to stvat..

a taktiez mam problem so zvukom v PDAcku ked poduvam napr. mp3 a dam volume to hlavne volume co je na repraku tak uplne sa mi vypne zvuk a neda sa uz zapnut a ide strasne spomalene.. taktiez pomoze len soft reset..

okrem vypadavajuceho stylusu ma uz vobec nic netrapi na mojom pradedkovi ipaqovi 3870... nebyt horeuvedenych problemov je to pre mna maximalne vyhovujuca dokonalost

ak niekto vie tak nech poradi..

dakujem
Surgical (2364)|16.2.2007 20:24
Kup si ctecku karet (ceny zacinaji na 90 korunach) a budes mit po problemu s prenosem velkych objemu dat nehlede na rychlost kopirovani....
Blekota (120)|16.2.2007 20:27
chces tym povedat ze aj ty mas rovnaky problem a riesis ho citackou?

no ale tak mat na stole 20 zariadeni sa mi nechcce.. uz teraz nemam kde dat ruky..

zaujimave je ze niekedy to zvladne preniest aj 200mb bez problemov a niekedy to padne po 20mb a bez resetu sa to nedokaze pripojit na dlhsie nez jednu sekundu potom..

Surgical (2364)|16.2.2007 20:29
Nemam problem, ponevadz ctecku pouzivam od samotneho pocatku. Kopirovani pres AS bylo, je a zatim to vypada i bude vzdy zoufalost.
kapu_ce4you (268)|23.2.2007 22:16
vzkutku zajimavy problem čtečka to viřeši ale beztak je to blbost že to nejde ja stim osobně problem neměl ale astive sing ma plno problemu skus si nainstalovat nejnovějši ze stranek microsoftu jinak nevym asi to bude v programu naka chyba!?! z tim stylusem je to tak že tam maš nahoře urvanej takovej zobaček kerej to zachytava někde tu je navod jak to spravit se kukni na foru a ten zvuk mě taky zlobi ale ze sluchatkama to mam vždy ok:)
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2007 12:31
Je mi divné, že Josef Anjel je 3 roky registrovaný na fóru, ale ještě se s tímto problémem nesetkal (zde ve fóru) a u sebe až teď. Prostě je to tak - někomu kopírování větších souborů přes AS na kartu problémy dělá, někomu ne, někomu jen občas a i když mu to funguje dobře, tak to musí být hrozný opruz, čekat tak dlouho. A protože čas jsou peníze, je lepší a spolehlivější koupit čtečku karet a kopírovat přes ní (může se tak využít rychlost karty). U větších karet (4GB a více) doporučuji vyzkoušet, zda s kartami spolupracuje - u dobrého prodejce nebude problém. Čtečka se dá určitě využít i jinak, než jen ve spojitosti s PDA.

Nový ActiveSync ve Windows Vista tedy Windows Mobile Device Center je oproti AS znatelně rychlejší, za čtečkou však stále zaostává.