Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 177

Téma: ActiveSync 4.5 - problémy, zkušenosti, triky...

Nováček
    Registrace
    May 2006

ActiveSync 4.5 získáte:

v češtině zde

v slovenčinětu

v angličtině here.

EDIT MODERATOR:
    Diskuse navazuje na Vyšla finální verze Microsoft ActiveSync 4.5 - rychlejší, stabilnější a kompatibilnější, což bylo původně oznámení. Zde řešte konkrétní problémy, podělte se o zkušenosti či triky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Šlape velmi dobře

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Bude to fungovat s WM2003SE a Outlookem XP? Rád bych využil to zrychlení přenosu souborů, teď je to dost děs i přes USB 2.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm, AFAIK MS nedoporucuje AS 4.x pro zarizeni s WM2003SE, tam stale doporucuje setrvat u AS 3.8.
    To, ze mas v kompu USB 2.0 neznamena, ze mas USB 2.0 ve svoji cihle, tam mas nanejvys USB 1.1 s jeho teoretickou propustnosti 1Mbit/s a AS emuluje seriove rozhrani, kde je skutecne klasicka rychlost 115 kBaud.
    To obchazeji programky typu Softick CardExport pro WM 2003 resp. WM5torage pro WM5.x, ktere by mely umoznit jet na plnou propustnost USB, ovsem 1.1 standartu s jeho omezenim viz vyse.
    Takze ani ony se nemohou merit s moderni cteckou karet, ktera umi komunikovat skutecne pres USB 2.0 a pak uz je limitujici skutecna rychlost samotne karty, nebot u zadne jsem zatim teoretickych 480Mb/s nevidel inzerovat....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Na HP iPaqu 6515c mám 2003SE, nainstaloval jsem AS 4.5 final (před tím jsem měl betu i 4.2) a zatím žádné problémy nepozoruji.

Nováček
    Registrace
    May 2006

A zalohu zarizeni s WM2003SE pres AS 4.5 udelat muzes?
    Zalohovani je u WM2003SE preci jen dulezitejsi, nez u WM5.x...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zálohování přes AS mě nechává v klidu, dělal sem to jen jednou a jen jedním směrem, když jsem upgradoval Loox 410 na 420 pro případ, že by to FSC Backup nevydýchal, normálně zálohuju i obnovuju přes FSC Backup. Ale nebylo to třeba, backup na 410 a restore na 420 pomocí FSC Backup proběhl nad očekávání hladce, i většina programů zůstala zaregistrovaná.

Prostě jsem postižen nutností mít vždy nejnovější verzi. Jak rychlý je AS přes WiFi? To by naopak byl důvod vrátit se z 4.2 zpět na 3.8.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

paani to by bola pecka keby activesync sa dokazal prepnut do usb storage ako to dokaze cardexport..

to tu uz malo daaavno byt spolu s podpolozkami v outlooku - kde mam tri telefoone zoznami a ten drbnuty AS nevie synchronizovat iny okrem defaultneho.. mam tam 10 skupin poznamiek.. ten debil vie synchro iba defaultnych.. atd.. je mi z toho mikrosoftu nagrc.. soft od neho dokaze menej ako iny soft.. (pocket mirror, cardexport.. - keby aspon tieto softy bezali tak ako maju ale ani to ne..) kua drat ja bych za to vrazdil..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Jozef Anjel
    kua drat ja bych za to vrazdil..
    Sic semper tyrannis (vražda na tyranu není zločinem)....

Nejhorší na tom je, že MS postupně ubírá ActivSyncu funkce, které dříve fungovaly. Nejprve zrušil synchronizaci přes sítě, teď znemožnil konvertovat svoje nativní *.mdb soubory na PDA. Já osobně jsem si tohle zařízení pořídil především kvůli práci s databázemi a do databázových programů už jsem vrazil už docela dost peněz, které mi budou s nástupem WM6 na dvě věci.
    Navíc kvůli nemožnosti si synchronizovat PDA s vlastním počítačem přes MSAS si musím každý měsíc platit užívání Exchange serveru u cizí firmy.

Už mě fakt ten MS začíná s*át, o Williamu Gatesovi III. ani nemluvě...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Surgical
    A zalohu zarizeni s WM2003SE pres AS 4.5 udelat muzes?
    U mě na Loox 410 s WM2003SE a AS 4.5 jde zálohování v pohodě.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem si trochu zkoušel měřit, rychlost stahování souboru z PDA (z karty)

AS 3.8
    WiFi 36 500 Byte/s
    BT 24 500 Byte/s
    USB 208 000 Byte/s

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

AS 4.5

s použitím Total Commander pluginu to vyšlo úplně stejně.

pak jsem to zkusil ještě přes "Explore" a průzkumníka Windows a to bylo o něco málo rychlejší.

USB 227 000 Bytes/s
    BT 30 000 Bytes/s

Nováček
    Registrace
    May 2007

Jak to vypadá s tím vytížením procesoru při použití Keria Firewall?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Bobanovicz
    Jak to vypadá s tím vytížením procesoru při použití Keria Firewall?
    Stále při použití Keria 100% vytížení CPU. Pomůže jedině odinstal Keria popř. starší AS 4.2

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Pokud vím, tak problémy byly u AvantGo. Poslední verze AS kde AvantGo fungovalo byla 3.8. Má někdo AvantGo na AS 4.5??? Funguje to???

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 08:17
  2. Spb Pocket Plus 4 - zkušenosti, problémy, tipy, triky...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 08-08-2009, 13:52
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45