Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - Pioneer DEH-P55BT problém

Prusvit_ce4you (24)|15.2.2007 18:29
Nemá zde náhodou někdo zkušenosti se spoluprací Varia a udaného autorádia ve smyslu BT komunikace? Alespoň mně se nedaří automatické spárování a ani přenos kontaktů. Je nějaká rada? Díky.
RStein (2012)|2.3.2007 13:08
Ano, 55 BT je lahudka :) Take jsem se s nim natrapil, nez jsem ho rozchodil

1) Ad parovani - sparovat lze VARIO/TYTN/ARTEMIS tak, ze otevrete BT pripojeni z radia (Connect Open - modra dioda na radiu zacne blikat) a z MDA iniciujete parovani.

AutoConnect Vam ale na radiu fungovat nebude, i kdyz pote, co ve Variu zatrhnete na BT zarizeni pioneer volbu Set as Handsfree, tak se Vario AUTOMATICKY pripoji k radi kdykoli pri prvnim prichozim nebo odchozim hovoru.

Prresto mne nedalo spat, proc nelze parovat Vario/Artemis s radiem stejne jako dalsi telefony - a zde je reseni.

MDA se identifikuji jako zarizeni tridy PDA (napr. pri pripojeni varia pres BT k pocitaci si muzete vsimnout prirazene ikony se symbolem PDA). Radio ale pracuje jen se zarizenimi tridy Smartphone.

V registrech v klici HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Bluetooth\sys\COD zmente aktualni hodnotu na hodnotu 5374476 (decimalne). A pote jen restartujte zarizeni.
Nyni muzete Vario sparovat s radiem, vyuzit funkce AutoConnect atd.
Prusvit_ce4you (24)|2.3.2007 15:33
Velmi děkuji, náhodou (při totální rezignaci) jsem na "autoconnect" v podobě příchozího či odchozího hovoru přišel už taky. Záležitost s identifikací Varia vyzkouším. Ještě jednou díky.