Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spojeni přes USB s Canon S60

latom (8)|15.2.2007 15:05
Zdar všem uživatelům PDA. Ještě, jsem nestačil projít všechny příspěvky, proto se obracím s prosbou o radu rovnou. O spojení digitálů přes USB jsem už prošel, ale nenašel jsem to hlavní. Ovladače. PC technice moc nerozumím, ale stále se učím. Mohl by mi někdo tedy poradit, stačí třeba odkazy, kde bych našel návod, jak to propojit, abych si mohl fotky prohlížet v PDA? Mám FCS N560 a Canon S60. Díky předem.
Mr.Pohoda (134)|15.2.2007 15:18
Asi pred pul rokem jsem mel podobny napad - propojit fotak s PDA pres USB host, ale k memu Canonu S45 jsem nasel jen ovladace pro desktop windows :(
Qemu (75)|15.2.2007 18:23
Hlavni problem je v neexistenci TWAIN ovladacu, proto i ja se svim IXUSem 400 jsem neuspel.
PROC UZ NEKDO TY B*BY OVLADACE NENAPISE! :mad:
latom (8)|16.2.2007 00:00
Dobrá, asi tedy nejsou napsané, ale lze použít přes USB čtečku karet? Případně jakou? Jednu jsem už zkoušel, ale ani to neškytlo. Když připojím flashku-klíčenku tak v pohodě ji PDAčko vidí. Jak je to tedy s těmi "paměťmi"? Může mi někdo poradit prosím. Stále mám na mysli N560-tku PDA.
Qemu (75)|17.2.2007 12:01
ja vlastnim Genius CR-601, ale ta mi nefunguje :(( podivej se do tematu o 720 a podporovanych zarizeni...
xtonda (811)|17.2.2007 13:36
Slušné aparáty slušných výrobců umí USB Mass storage, pak by to mohlo chodit. Pokud je potřeba ovladač, tak pochybuji, že někdo ovladač pro PPC bude obtěžovat vyvinout, pak samozřejmě smůla. Řešením by mohlo být prostě vrazit kartu z foťáku do PDA. PDA se dvěma sloty zde budou výhodou.