Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Export tabulky v SQL Server 2.0 Ce do xml souboru

aoc_ce4you (65)|15.2.2007 08:20
První bych se chtěl zeptat, jestli v sql server 2.0 ce fungují storované procedury. Zkoušel jsem založit storovanou proceduru tak jak ji zakládám ve velkém sql na desktopu ale vypisovalo mi to chyby, tak nevím. A syntaxi pro sql ce jsem nikde moc nenašel.
Druhá věc je teda jestli jde z sql ce vyexportovat xml soubor. Ve velkém sql na desktopu to jde příkazem :
select xxx from xxx for xml auto, elements.
Nevím jak to vypadá v sql ce. Ve velkém sql jsem měl ale problém s utf-8 a háčky a čárky, takže jsem to řešil ještě spojováním s txt souborem.
Možná by mě teda stačil export obsahu tabulky z sql ce do txt souboru.
Díky za odpověď.
charoon (9)|15.2.2007 09:49
Při pohledu do dokumentace MSSQL server 2000 WCE Edition 2.0 jsem nic jako procedury nenašel. S velkym serverem to imho kromě názvu nemá mnoho společného a kromě základů sql bych tam moc společných věcí nehledal.
aoc_ce4you (65)|15.2.2007 09:56
Díky za odpověď, a je nějaké jiné řešení než použít sql server ce který je bez storovaných procedur a téměř tam nejde udělat nic jiného než select, update a delete ?
Viděl jsem že se tady někdo zmiňoval o sqllite, jaký je v tom rozdíl ?
aoc_ce4you (65)|15.2.2007 12:22
Dá se nějakým způsobem pracovat v sql server 2000 s databází vytvořenou v sql server 2.0 ce.
Na PDA mám databázi s několika tabulkami vytvořenými v sql server 2.0 ce. Databáze má koncovku sdf.
Potřeboval bych nějak vyřešit synchronizaci databáze vytvořené v sql ce se sql server 2000 na pc.
Dokážu přenést přes ftp sdf soubor na server, stejně tak dokážu v určitou chvíli komunikovat s sql serverem 2000 přes IIS.
Do merge replikací se mi pouštět momentálně nechce.