Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Vyšla finální verze Microsoft ActiveSync 4.5 - rychlejší, stabilnější a kompatibilnější

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Co přináší Active Sync 4.5 nového?
    Hlavní novinkou je podpora Windows Mobile 6.0 alias Crossbow! Stařší verze si s novým operační systémem prostě nerozumí. Nová je také grafika. Velmi mě potěšilo zvýšení rychlosti přenosu souborů do zařízení přes Active Sync, protože je opravdu znatelné!

Celý článek a kompletní informace najdete tady! (web viz podpis)

Active Sync v češtině získáte na této straně, slovenčina je tu a angličtina hier.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Atomione promiň za rýpnutí, ale to si se s tím článkem opravdu přemohl :O Čekal jsem nějakou recenzičku, nebo víc screenshotů, ale konstatovat svou doměnku, že se s vývojem nejspíš pokračovat nebude, je opravdu nadstandardní výkon :yes:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

OTreakce: Na recenzičku není momentálně čas (pracuji na recenzi něčeho jiného). Jde hlavně o informaci, že AS 4.5 final vyšel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Díkes moc za echo

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Tak to je pěkné. Ve chvíli, kdy mi sám od sebe začal fungovat AS4.5 beta 2 i s Keriem, tak si pánové vydají hotovou verzi...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Inovace bez legrace...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Standa
    Tak to je pěkné. Ve chvíli, kdy mi sám od sebe začal fungovat AS4.5 beta 2 i s Keriem, tak si pánové vydají hotovou verzi...
    Neboj, užiješ si jinak... Z nějakého záhadného důvodu to při přeinstalaci z bety zapomene jména zařízení a nastavuje se pěkně znovu partnertství atd. Navíc to zuřivě odmítá přebrat jména zařízení a samo si je to nastaví na WM_User...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych hlasoval raději místo přeinstalace na postup: odinstalace - restart - nová instalace.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

A splnil MS své pohrůžky, jak hrozil u verze MSAS 4.5 beta, že nebude kompatibilní s Outlook <2003 a nepůjdou konvertovat *.mdb databáze a fonty ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Docent
    Neboj, užiješ si jinak... Z nějakého záhadného důvodu to při přeinstalaci z bety zapomene jména zařízení a nastavuje se pěkně znovu partnertství atd. Navíc to zuřivě odmítá přebrat jména zařízení a samo si je to nastaví na WM_User...
    Jo, to mi dělala i AS 4.2 blahé paměti. Musel jsem asi 8x přidávat a odstraňovat partnerství, než mi milostivě uznal moje jméno . Teď to dělám tak, že synchronizuju vše úplně znova a ještě v Documents and Settings smažu veškeré info o minulém partnerství. To už pomáhá.

Ale mám strach to celé přeinstalovat. Po minulých čachrech s AS4.5 beta2 mi zmizely z telefonních čísel pluska. Pak jsem se dva dny divil, proč si nezavolám ani nenapíšu sms, než jsem na to přišel...:sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Pohrůžky zdá se splnili :-)
    • Faster file transfer speed and photo sync via Outlook are only available for Windows Mobile 5.0 powered devices.
    • Remote PC Sync (via WiFi or LAN) has been removed due to Enterprise customer feedback around security issues.
    • Customers using Microsoft Exchange 2003 Service Pack 2 with devices running the Messaging and Security Feature Pack for Windows Mobile 5.0 will benefit from the following feature enhancements included in ActiveSync 4.5: Direct Push Technology, local device wipe, and certificate powered authentication to Microsoft Exchange.
    • Microsoft® Outlook® 2000 is not supported by ActiveSync 4.5. It is highly recommended that users upgrade to Microsoft® Outlook® 2003 messaging and collaboration client.
    • Conversion of database files for use on a mobile device is not supported by ActiveSync 4.5. On previous versions, this feature was limited to devices running Windows Mobile software for Pocket PC 2003 and earlier.
    • Conversion of font files for use on a mobile device is not supported by ActiveSync 4.5. On previous versions, this feature was limited to devices running Windows Mobile software for Pocket PC 2003 and earlier.
    *Connectivity and synchronization may require separately purchased equipment and/or wireless products (e.g., WiFi card, network software, server hardware, and/or redirector software). Service plans are required for Internet, WiFi and phone access. Features and performance may vary by service provider and are subject to network limitations. See device manufacturer, service provider and/or corporate IT department for details.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já jsem to nainstaloval a po 30 minutách zase odinstaloval. Proces rapimgr.exe si zabral 97% výkonu procesoru a nešel ani sestřelit. To samé mi to udělalo dnes na jiném počítači. Nezaznamenal jste někdo stejnopu věc?

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Naistaloval jsem vcera a nic takoveho jsem nezaznamenal.S ActiveSync 4.5 maximalni spokojenost.I s outlokem 2007

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

AS 2.5 a Outlook 2003 a neni zadny problem, maximalni spokojenost, dokonce oproti AS2.5beta mi konecne pripojeni drzi celou dobu, nepada po 10 minutach

urys

Nováček
    Registrace
    May 2006

Možná došlo k nějakému konfliktu, používám ještě plugin do TotalCMD a tento stav nastal po tom co jsem něcom kopíroval do Varia právě pře TotalCMD. Na obou počítačích

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Player 3.5 - vyšla nová verze
    Od TheMelin v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 28-05-2009, 18:01
  2. Malá recenze finální verze E-TEN Glofiish X500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 05-06-2007, 12:53
  3. Finální verze portu hry Wolfenstein 3D (+ Spear of Destiny)
    Od jerrry_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 14:33
  4. Garmin Mobile XT (finální verze) konečně ke stažení
    Od kopacek v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 15:04