Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB weather kdo poradí??

Conrad (36)|13.2.2007 19:37
Mám na variu nanistalovaný tento program,ale nepodařilo se mi jej rozchodit.Používám Twist kartu,kredit je dostatečný, GPRS se normálně připojuje, ale nepřišel jsem na to co zadat do dvou kolonek v nastavení a to do proxy serveru a heslo.Do hesla jsem zadával číslo licence / s kterým jsem aplikaci bez problémú nainstaloval/čtyři 0 ,čtyři jedničky, do proxy t-mobile.internet.cz a různé jiné kombinace ale vždy mi to hlásí že je chyba v připojení.kde dělám chybu?I jsem zkusil nechat nevyplněno zase debakl. Díky za radu. Conrad@seznam.cz
Zdenek Malinsky (9781)|13.2.2007 19:58
1. Nemáš vypršelou zkušební dobu?
2. Pokud máš PDA připojené přes AS k PC tak se to aktualizuje?
Docent (1234)|13.2.2007 20:02
Proč zadáváš údaje pro proxy server, když se připojuješ přes GPRS?
Conrad (36)|13.2.2007 20:39
Protože jsou tam dvě kolonky proxy login a password a i když je nechám nevyplněné tak to nechodí
|Mám naistalovanou plnou registrovanou verzi
Zdenek Malinsky (9781)|13.2.2007 20:50
No a přes PC se to aktualizuje? Je možné, že T-Mo blokuje nějaký port.
osch (1330)|13.2.2007 20:58
Taky bych to viděl na tu TWIST kartu.
Conrad (36)|13.2.2007 21:23
Jsi li pitomec nestyď se zeptat jako pitomec.tedy nevím jak bych program spustil v počítači zkusil jsem se znovu registrovat ale vario mi odpovědělo,že kopie je řádně registrována.jsem z toho jelen když klenu na aktualizaci objeví se oznámení o připojení k T mobile internetu, G a šipky se rozblikají a pak to slavnostně spadne. A přitom odesílání mailíku chodí OK takže v mém GPRS by zakopaný pes být neměl
osch (1330)|13.2.2007 22:47
Ne v PC, ale přes PC. Program SpbWeather umí aktualizovat data přes PC pomocí připojení k Active Sync, tedy při synchronizaci. Docela bych ti doporučoval počasí aktualizovat přes PC, neboť aktualizace jednou za den k jednomu městu přes GPRS = celkem kvalitní cena za přenesená data za měsíc. Nepředpokládám, že k TWIST kartě máš nějaký data nonstop tarif, aby tě nezajímalo, kolik dat přes GPRS proteče a tedy ty zaplatíš ;)
Suoraj (704)|13.2.2007 22:53
tak mne napadlo... Nesnazi se ti to pripojovat pres MMS? nebo WAP?
Conrad (36)|14.2.2007 12:40
Vím že problém bude někde mezi Variem a židlí,bude někdo na srazu,a položil by na to laskavé a vědoucí oko? díky Conrad
Tak tedy novinka je to asi ještě horší, zakopanej pes je v tom, že se mi odpojuje internět a přeskakuje mi to na t mobile mms ačkoliv to nikdo nechce a nedaří se mě ty zatracené mms z něho vykuchat.Tím dojde o odpojení a tak se to nestáhne
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2007 13:07
Až budeš PDA synchronizovat s PC, tak pak spusť na PDA ten program s počasím a zkus provést aktualizaci. Pokud se to povede, bude problém v mobilním připojení GPRS, pokud nepovede, tak máš něco špatně nastaveno v PDA.
Suoraj (704)|14.2.2007 17:31
pri tom mej PC pripojene k netu :-)))))