Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: POI-Warner

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Přeji krásný den.
    Také mám od pátku navigaci Navigon 2110 a rád bych si do ní přidal radary, některé nemocnice atd. prosím o návod jak na to. Předem všem děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

lukynnn_ce4you
    Guest

Návod jak do navigonu dát nějaké ty POI (body zájmu):

1. jdetě na www.poi.cz, tam jsi najděte nějakou kategorii třeba "bankomaty Komerční Banky".
    2. kliknětě na ten řádek a dejte to tlačítko exportovat s logem G - export do formátu KML (Google Earth)
    3. stáhneme si program na konvertování nejrůznějších gps formátů:ITN Converter program se ani nemusí instalovat stačí ho jenom spustit.
    4. tlačítkem Open otevřeme ten soubor který jsme si stáhli z webu POI.cz
    5. poté z volby export musíte vybrat formát Navigon MN 6 (*.rte), poté dáte EXPORT
    6. soubor po exportu přejmenujte na Favorites.storage
    7. připojte svůj navigon k PC a v paměti najděte složku Settings bude v ní asi již tento soubor Favorites.storage a ten nechte přepsat vašim novým a máte hotovo.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Moc děkuji lukynnne.
    Super všechno fonguje jak má, tak je to super.
    Ještě jednou díky.

GoldAccent_ce4you
    Guest

Zdravím, jsem novým majitelem navigonu 2110. Potřebuji poradit zda nahrávám POI do navigace dobře. Stáhnu POI. převedu programem ITNC Convert a přejmenuji na Favorites.Storage, následně přepíšu soubor na SD kartě ve složce Settings. Po zapnutí přístroje je naleznu ve složce moje cíle - oblíbené. ALe při větším počtu dat se to celé zpomalí. Myslel jsem že se rozšíří položky důležité místo a přibudou třeba obchodní řetězce ve složce nákup. A jak je to s radarama? Musí se nahrát taky tímto způsobem? Na mapě se u přidaných bodů nezobrazí ikona , ale pouze černé kolečko. Předem děkuji za odpověď.
    Ps: Tak jsem včera ujel něco přes 300km s navigací. Musím říct, že to funguje suprově, ale ty radary mi asi neukazuje. Míjel jsem pár po cestě a ani jeden nezahlásila :? .

lukynnn_ce4you
    Guest

to GoldAccent:

mno radary jse dají zapnout již přímo od navigonu jsou tam předinstalované. Stačí když v základním anstavení zapneš upozronování na radary. A to by i stačilo a nebo si zakoupíš POI warner a v něm už bude databáze 18 000 radarů. Je to na tobě. Nebo pokud ti nebudou stačit radar v navigonu tak si je stáhni ještě z poi.cz

GoldAccent_ce4you
    Guest

Ahoj lukynnn,
    Díky za tak rychlou odpvěď. Radary mám samo povolené, ale asi nejsou v databázi. Na SD kartě je vytvořena složka PoiWarner a v ní je tento soubor: PoiWarner.ovm . Ještě se tě optám kde se dá pořídit tento program a co mi to konkrétně přinese proti stávajícímu způsobu nahrání POI. Stále mi ale není jasné, k čemu mi jsou uložené POI v oblíbených když hledám třeba obchodní řetězce v okolí, tak je nenajdu. a prohledávání celého seznamu oblíbených je dost zdlouhavé.

lukynnn_ce4you
    Guest

to GoldAccent: mno tak asi ty POI nejsou zrovna moc dobrý, nejlepší bude pro tebe ten POI warner přímo si ho koupit je to fakt komfort nastavíš si kolik jich bude aktivních aby ti to mco nezatěžovalo apěmt ale prostě good věcička se to vyplatí investovat. A je tamk velká databáze radarů. a takže adrsea je: www.navigating.de

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. POI Warner pro TT 6
    Od Pavlos_2004 v sekci TomTom
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-05-2007, 13:33
  2. POI-Warner
    Od kutiltim_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-04-2006, 21:47