Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dve drobna vylepseni v mobilni verzi diskuzi

Pavel Koza (4761)|13.2.2004 20:38
Jelikoz jsem z duvodu ustrizeni UPC a nasledneho stehovani nucen vyrazne casteji pouzivat mobilni verzi ce4you, tak mam o duvod vic snazit se ji dovest k dokonalosti:) Pro zacatek tu mam dve drobne zmeny.

Prvni zmena uz je par dni stara, pokud si prohlizite seznam temat, pripadne vyhledavate nova, je u prispevku za poslednich 24 hodin misto data cas. Coz by melo ulehcit orientaci.

Druha zmena je snad take uzitecna - z duvodu uspory mista neni v mobilni verzi uvedeno jmeno autora posledniho prispevku. To muze casto znamenat zbytecne otevreni jiz precteneho tematu, na ktery cekate odpoved, obzvlaste u zive diskuze, kde se neuplatni vlastnost stavove ikonky nove/stare. Takze pokud vedle data ci casu posledniho prispevku najdete hvezdicku "*", tak si muzete byt jisti, ze vas prispevek je stale posledni, nikdo na nej neodpovedel.

Doufam, ze to nekomu pomuze stejne jako me:) A jesti mate nejaky dalsi napad, sem s nim;)
yasmeene2 (794)|13.2.2004 20:42
wow :)
ce4you je prvni stranka kterou rano v tramvaji oteviram a presne to s tim nezobrazovani jmena posledniho prispevovatele me hrozne ...
jerzy_ce4you (230)|13.2.2004 20:45
Ano, už jsem si všimnul, já podporu mobilní verze prostě "žeru".Díky.
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 20:49
:) Ja vim, neni to dokonaly, ale cely jmeno se mi tam nechce moc davat, zkousel jsem to a prislo mi to uz hodne neprehledny, hold 240 bodu na sirku je malo...

Ale soustredenemu natlaku neodolam, takze pokud byste radsi cele jmeno, piste:cool:
jerzy_ce4you (230)|13.2.2004 20:50
Omlouvám se, ale nějak se mi předřazují staré příspěvky před zcela aktuální (mám volbu posledních 24h.). Nemůže to nějak souviset se změnou na *?
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 21:06
[QUOTE="jerzy"]Omlouvám se, ale nějak se mi předřazují staré příspěvky před zcela aktuální (mám volbu posledních 24h.). Nemůže to nějak souviset se změnou na *?[/QUOTE]

Nemelo by, nemenil jsem zadne razeni, pouze pridal do sablony zborazeni jedne informace navic... Dela Vam to i v plne verzi? Nebo jen v mobile verzi? Ted jsem to zkousel a neshledal jsem problem ani v jedne verzi.

P.S. Nemate se za co omlouvat:)
jerzy_ce4you (230)|13.2.2004 21:16
Nedokážu teď říci, ale během dnešního večera, jak projíždím aktuální příspěvky, tak najednou koukám, že po návratu na seznam diskuzí je řazení pomícháno (dnes 2x). Vzhledem k tomu, že takto browsuji denně mě to zarazilo. Když pak vyberu v kombíčku diskuzi, tak je zase vše O.K. Ale nemohu dělat závěry. Budu to sledovat a pokud to bude mít nějaká pravidla, tak Vám je popíši. Zatím děkuji, není to nic nepřekonatelného a může to být i na mém přijímači.
jerzy_ce4you (230)|13.2.2004 21:19
Tak už jsem na to přišel. Stane se to, jakmile odešlu příspěvek. :)
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 21:25
Diky, jdu to testnout:)
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 21:33
Aha, uz tusim:) Po odeslani prispevku se automaticky presmerujete na prvni stranku s vypisem temat fora, do ktereho jste prispival. A Vas asi mate, ze ve foru ce4you je prvni prispevek z 5.1. Ale to je v poradku, ten prispevek ma priznak Dulezity, takze je porad uplne prvni. Takze pokud se jedna o tohle, tak je to vlastnost:)
Blekota (120)|13.2.2004 22:17
mobil verzia je super a taktiez ju pozrem dennodenne rovnako ako aj full, mne jedine co vadi je to, ze ak prezeram v opere ce4you tak ked dam o krok spat tak som zasa odhlaseny - opera proste ide fakt o krok spat a preto pouzivam na pc IE na browsovanie a nie operu, a to je asi moja jedina vycitka.
Pavel Koza (4761)|13.2.2004 23:18
[QUOTE="Johnypaq"]mobil verzia je super a taktiez ju pozrem dennodenne rovnako ako aj full, mne jedine co vadi je to, ze ak prezeram v opere ce4you tak ked dam o krok spat tak som zasa odhlaseny - opera proste ide fakt o krok spat a preto pouzivam na pc IE na browsovanie a nie operu, a to je asi moja jedina vycitka.[/QUOTE]

Dik za info, zkusim Operu stahnout a testnu to. Ta informace o prihlaseni je ulozena v Cookies, zkusim prijit na to, cim je Opera vyjimecna. Mimochodem, pochopil jsem to dobre, ze Operu pouzivate na desktopu?
Blekota (120)|13.2.2004 23:43
ano operu pouzivam pod xpckami
m.sachl (153)|14.2.2004 20:40
ja s operou nemam zadny problem - verze 7, presny build ted nezjistim - jsem na ppc...

to pavel: ty vis o nejake CE opere? :) celkem by se mi libila, ale myslim, ze v 'opere' nechteji udelat portaci.. skoda, protoze mobilni verze vypadaji zajimave.

Martin S.
Pavel Koza (4761)|14.2.2004 21:21
[QUOTE="m.sachl"]ja s operou nemam zadny problem - verze 7, presny build ted nezjistim - jsem na ppc...

to pavel: ty vis o nejake CE opere? :) celkem by se mi libila, ale myslim, ze v 'opere' nechteji udelat portaci.. skoda, protoze mobilni verze vypadaji zajimave.

Martin S.[/QUOTE]

Priznam se, ze nsem nikdy Operu nezkousel, ale vim, ze je na plno ruznych telefonu. Proto jsem doufal, ze je i na Pocket PC. Ale zda se, ze nikoliv, Opera se s Pocket PC nekamaradi.
Blekota (120)|14.2.2004 23:07
opera pre ppc neexistuje a ani sa nevyvija existuje pre mobilne phony s os symbian, linux, windows, mam verziu opery 7.20, a deje sa v nej ze ked sa prihlasim - meno + heslo a prihlaseny a idem napr. do diskusii a po zadani BACK som o krok spat na predchadzajucej stranke avsak odhlaseny. Preto uzivam IE. Mozno upgrade na verziu 7.23 pomoze-strasne mi na nej vyhovuje ze +/-zvacsujem/zmensujem webpage a ze otvorene okna sa otvaraju len v nej a je to teda o 1000x prehladnejsie nez v IE a samozrejme dokaze zakazat tahanie obrazkou + uzivatelsky web mod + zakazanie rekl. banerov atd. atd. atd.
yasmeene2 (794)|15.2.2004 01:12
No o banery se mi může starat firewall a stejně tak i pop upy, které pokud vím v opeře nezakážete a ani fajrwall je nezatrhne... Ne že bych byl fanouškem majkrosoftu, ale přeci jen mám s ie jakous takous jistotu, že se mi vše načte tak jak má. Navíc když z windousu nejde odstranit.. (to mě mimochodem štve na ie nejvíce) nevim proč bych měl mít dva programy na totéž. A co se týče otevírání stránek uvnitř programu to hravě zvládá NetCaptor - docela příjemná nadstavba ie.
Madfather_ce4you (42)|15.2.2004 09:11
Pánové, (pokud je někdo dáma, sorry)
mobilní verze diskuse na CE4you má pro mě velkou cenu, téměř pokaždě se něco nového dovím (v mém případě to není nic divného, nevím téměř nic) a teď už funguje přes WOL i na mém starším elegánovi 3630. Je to super !!!
Blekota (120)|15.2.2004 09:13
pop up okna sa daju v opere bez problemou zakazat
yasmeene2 (794)|24.2.2004 17:17
zajimavá věc -když dám z mda zpět na hlavni přehled diskuzí vždy to vyhodi page cannot be displayed